Informacje7 sierpnia 2012, 00:00,

Gangi Nowego Jorku Letnie Kino pod Gwiazdami

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza mieszkańców na kino plenerowe pt. LETNIE KINO POD GWIAZDAMI, podczas którego zostanie wyświetlony film GANGI NOWEGO JORKU. Seans odbędzie się 10 sierpnia 2012 roku o godz. 21.00. Miejsce kina pod gwiazdami: parking przy Urzędzie Gminy Lesznowola, ul.. G.R.N. 66, pod oknami GOK. Wstęp wolny. Zachęcam do odwiedzenia kina plenerowego w Lesznowoli.

TYTU£

Gangi Nowego Jorku reż. Martin Scorsese (dramat, kostiumowy, gangsterski). XIX wiek, nowojorska dzielnica Five Points, jedno z najbiedniejszych miejsc w całej Ameryce, gdzie gangi walczyły o kontrolę na ulicach. W tych czasach bezprawia i niepohamowanej politycznej korupcji rozgrywa się filmowa historia Amsterdama Vallona (Leonardo DiCaprio), młodego irlandzkiego imigranta. Po 15-letnim pobycie w więzieniu, bohater wraca do Five Points, by zemścić się na Williamie Cuttingu (Daniel Day Lewis), zwanym też Billem Rzeźnikiem, przywódcy anty-imigranckiego gangu, który odpowiada za śmierć ojca Amsterdama. Chłopak wie, że pierwszym krokiem do dokonania wendetty jest wniknięcie w najbliższy krąg Billa.

W międzyczasie Amsterdam poznaje Jenny Everdeane (Cameron Diaz), enigmatyczną kobietę-kieszonkowca, której ogromne poczucie niezależności i fascynująca piękność zniewalają go bez reszty. Jenny ma jednak własną mroczną przeszłość, która niespodziewanie komplikuje plany bohatera. Podróż Amsterdama przez ciemne zaułki Five Points przeradza się w walkę nie tylko o własne przetrwanie ale także o dobro ludzi jemu podobnych. Jego zmagania zbiegają się w czasie z największymi rozruchami w dziejach Ameryki zamieszkami, które wybuchły w Nowym Jorku, gdy w 1863 roku do miasta zawitały echa Wojny Secesyjnej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje7 sierpnia 2012, 00:00,

OPTYK OPTI-REN rozdaje prezenty – zapoznaj się z ofertą!

UżYWANIE  DWÓCH PAR OKULARÓW BYWA UCI¡żLIWE? – mamy dla Ciebie rozwiązanie, zachęcamy do zakupu OKULARÓW Z SOCZEWKAMI  PROGRESYWNYMI.

Przy zakupie  OKULARÓW Z SOCZEWKAMI  PROGRESYWNYMI w prezencie otrzymasz:

• SOCZEWKI PRZECIWS£ONECZNE Z KOREKCJ¡  I  POW£OK¡ ANTYREFLEKSYJN¡  (OFERTA WAżNA DO KOńCA SIERPNIA)
  • NA HAS£O PORTAL POWIAT PIASECZYńSKI DODATKOWO -15% RABATU

OPTYK OPTI-REN zapewnia profesjonalny dobór okularów poparty wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10:00 do 18:00.

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

Oferujemy Państwu:

• ciekawe oprawy korekcyjne w dobrej cenie
  • duży wybór okularów dziecięcych
  • okulary przeciwsłoneczne
  • soczewki kontaktowe
  • akcesoria do okularów

U nas każdy klient poczuje się wyjątkowo!

ZAPRASZAMY!

OPTYK OPTI-REN:
ul. Puławska 49
(budynek Centrum Medycznego CMP, parter)
tel. 697-661-664
optyk.optiren@gmail.com