Informacje3 listopada 2010, 00:00,

Gala VICTORY and GLORY KickBoxing K-1 Rules Piaseczno

W imieniu organizatorów, zapraszamy na galę Victory and Glory KickBoxing Turniej K-1 Rules, która odbędzie się 6 listopada 2010 roku w Piasecznie w sali GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20. Początek o godz. 19.00. Będzie to impreza międzynarodowa z udziałem zawodników z czołówki polskiego Kickboxingu, a także gości zaproszonych z Ukrainy i Białorusi. Przewidywane są walki o Pasy Zawodowych Mistrzów Polski full-contact, w których zobaczymy utytułowanych zawodników KS Piaseczno.

Gala Victory and Glory KickBoxing Turniej K-1 Rules

Poza tym, będziemy mogli obejrzeć ciekawe pojedynki rankingowe full-contact i low-kick mężczyzn oraz kobiet. Prawdziwą atrakcją, będzie międzynarodowy turniej na zasadach K-1 rules. Udział najlepszych zawodników piaseczyńskiego klubu oraz zaproszonych zawodników z czołówki polskiego Kickboxingu, to gwarancja świetnego widowiska na bardzo wysokim poziomie sportowym. WSTęP WOLNY. Zapraszamy na galę Victory and Glory Piaseczno 2010.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje2 listopada 2010, 00:00,

Konkursy fotograficzne Zdjęcie Miesiąca oraz Tematyczny

Mamy LISTOPAD 2010 roku, a wraz z nim kolejna edycja konkursu Zdjęcie Miesiąca. Informuję, że osoby zainteresowane konkursem w edycji LISTOPAD 2010, powinny od 1 do 10 listopada 2010 roku, przesłać swoje zdjęcie na adres mailowy: konkurs@powiat-piaseczynski.info Zgłaszane przez Was zdjęcia, powinny być wykonane w miesiącu - październik 2010 roku. Wszystkich, zainteresowanych konkursem, odsyłam do zapoznania się z wątkiem lipcowej edycji konkursu: LISTOPAD 2010

Konkursy fotograficzne Zdjęcie Miesiąca oraz Zdjęcie Tematyczne

Oprócz konkursu Zdjęcie Miesiąca, w listopadzie kolejny konkurs fotograficzny tematyczny. Zdjęcia muszą być zgodne z tematem danej edycji konkursu. Na konkurs przyjmujemy zdjęcia zgodne z tematem: LIŚć (interpretacja dowolna). Zdjęcia należy przesłać od 1 do 10 listopada 2010 roku. Więcej informacji przeczytacie w wątku na forum: liść. Zachęcam, do wzięcia udziału w obu konkursach fotograficznych.

Sponsorami nagród w konkursie Tematycznym są:
CENTRUM MEDYCZNE CMP
IMOLA & MORE...
MIEJSKO GMINNY OŚRODEK KULTURY PIASECZNO

Więcej na temat nagród i regulaminu Konkursu Tematycznego, mogą Państwo przeczytać regulamin tematycznego konkursu fotograficznego

Sponsorami konkursu Zdjęcie Miesiąca są:
FOTO EXPRESS KUJASZEWSKI
BIA£A - OTWARTA PRACOWNIA PLASTYCZNA
CENTRUM MEDYCZNE CMP
RESTAURACJA MA£A ITALIA

Więcej na temat nagród i regulaminu Konkursu Zdjęcie Miesiąca, mogą Państwo przeczytać regulamin w konkursie ZDJęCIE MIESI¡CA
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński