Informacje10 marca 2018, 17:00,

Gala Sportu Gmina Lesznowola

10 marca 2018 roku o godz. 18.00 w CEiS Mysiadło odbędzie się sportowe podsumowanie minionego roku. Podczas Gali Sportu nagrodzeni zostaną najlepsi zawodnicy, trenerzy i kluby sportowe z Gminy Lesznowola. Wydarzenie będzie także okazją do zaprezentowania dorobku Centrum Sportu w Gminie Lesznowola. Galę poprowadzi komentator sportowy Piotr Dębowski, zaś oprawę artystyczną wydarzenia zapewni Julia i iluzjonista Piotr Denisiuk.

GALA SPORTU GMINA LESZNOWOLA

Informacje10 marca 2018, 14:00,

WARSZTATY RODZINNE - WIOSENNE GIRLANDY W KONSTANCINIE JEZIORNEJ

10 marca 2018 roku o godz. 15.00 odbędą się warsztaty rodzinne dla dużych i małych w Konstancińskim Domu Kultury. Podczas warsztatów będzie można wykonać z papieru bądź innego materiału wiosenne girlandy, które następnie będzie można ozdobić czym tylko podpowie wyobraźnia. Gwarantowana świetna zabawa.  Miejsce spotkania: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15, Hugonówka. Udział w warsztatach 5 zł od osoby. Serdecznie zapraszamy.

WARSZTATY RODZINNE - WIOSENNE GIRLANDY W KONSTANCINIE JEZIORNEJ