Informacje2 grudnia 2012, 00:00,

GALA ŚLUBNA W GOSIR PIASECZNO 2012

Mona Liza Salonik Ślubny w Piasecznie zaprasza mieszkańców na GALę ŚLUBN¡ (w czym i jak do ślubu), która odbędzie się 9 grudnia 2012 roku od godz. 12.00 w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piasecznie (ul. Gen. Wł. Sikorskiego 20, Piaseczno). Wstęp wolny!
GALA ŚLUBNA W GOSIR PIASECZNO 2012
Organizatorzy przygotowali w programie: pokaz sukien ślubnych i wieczorowych, będzie można obejrzeć fryzury, makijaż, bukiety ślubne, menu weselne, zapoznać się z ofertą usług: foto - video, wypożyczenia samochodów, muzyką na żywo, a także odbędzie się loteria fantowa. Serdecznie zapraszam na Galę Ślubną w GOSiR Piaseczno.

Tak było na poprzedniej Gali Ślubnej, a jak będzie tym razem - przekonaj się osobiście!
autor/źródło: Monika Czaplarska-Wach - www.monaliza.com.pl

Informacje3 grudnia 2012, 00:00,

Monodram Epuzer w wykonaniu Jakuba Wlazło

6 grudnia 2012 roku o godz. 20.00 serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na monodram Jakuba Wlazło pod tytułem EPUZER, który będzie można obejrzeć w Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Monodram wyreżyserowany jest przez Ewę Kłujszo, a oprawiony muzycznie przez Ziemowita Kłujszo. Wstęp: 10 złotych. Zapraszam!

JAKUB WLAZ£O - EPUZER

Monodram Epuzer powstał na podstawie utworu dramatycznego 'Ożenek' Mikołaja Gogola. Iwan Kuźmicz Podkolesin - podstarzały kawaler piastujący wysokie stanowisko urzędnicze - zamierza wziąć ślub. Wraz z postanowieniem pojawiają się różnorakie wątpliwości i pytania o stan kawalerski, o instytucję małżeństwa oraz sposób życia przed i po ślubie. Oglądając Epuzer publiczność jest wciągnięta w rozterki bohatera i przeżywa je razem z nim. Interaktywna forma monodramu bawi widownię i pozwala jej na wręcz namacalne obcowanie z dramatem.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno