Informacje24 września 2016, 19:00,

Gala Piaseczno Fight Night 5

24 września 2016 roku będziemy świadkami święta sportów walki w Piasecznie. W tym dniu odbędzie się międzynarodowa gala "Piaseczno Fight Night 5", na której zaprezentują się zawodnicy klubu X fight Piaseczno od lat należący do ścisłej krajowej i światowej czołówki kickboxingu. Zapraszamy wszystkich fanów sportów walki do hali GOSiR przy ul. Sikorskiego 20 w Piasecznie na galę Kickboxingu i formuł: Full-contact oraz K-1 ! Początek Gali o godz. 19.00. Wstęp za okazaniem bezpłatnych wejściówek, które są do odebrania w Biurze Promocji Miasta i Gminy Piaseczno (ul. Kościuszki 5, pok. 96) oraz recepcji GOSiR Piaseczno (ul.. Sikorskiego 20 i ul. 1-go Maja 16). Zapraszamy na Piaseczno Fight Night.

PIASECZNO FIGHT NIGHT 5

Gwiazdami gali będą mistrzowie: Dorota Godzina oraz Łukasz Wichowski. Wspaniale zapowiadają się międzynarodowe pojedynki w formule K-1, w których rękawice skrzyżują Jakub Bartnik (Polska) i Evgeni Myagkov (Białoruś) oraz Jan Lodzik (Polska) i Artur Yanchenko (Białoruś) . Z pewnością na wysokim poziomie będzie stał pojedynek Masters K-1 Fight pomiędzy Eliaszem Jankowski (Olimp Legnica) a Rafałem Niestrzębą (KO Team Świebodzice). Zobaczymy również świeżo upieczonego Mistrza Świata Juniorów Kamila Połosaka (X fight Piaseczno), który zadebiutuje na gali w formule K-1. Poza nim barw Piaseczna bronić będą jeszcze: Przemysław Żak i aktualna Mistrzyni Polski w Kickboxing Orintal rules Joanna Różańska. W trakcie gali swoje umiejętności zaprezentują także najmłodsi zawodnicy KS X fight, a całą Galę uświetnią pokazami mistrzynie tańca z KS Grawitacja .

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Karta walk gali 'Piaseczno Fight Night 5'
DSF Challenge Eliminator, Masters K-1 Fight

Walki rankingowe Pro-am 3x2min:
1. K-1 (81 kg) junior: Kamil Połosak (X Fight) vs Mateusz Grochowski (KO Fight Club Łuków)
2. F-C (81 kg): Przemysław Żak (X Fight) vs Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
3. K-1 (56 kg): Joanna Różańska (X Fight) vs Klara Kleczkowska (KT Legia warszawa)

Walki Pro 3x3min:
4. K-1 (63,5 kg) Masters K-1 Fight: Eliasz Jankowski (Olimp Legnica) vs Rafał Niestrzęba (KO Team Świebodzice)
5. K-1 (81 kg): Jakub Bartnik (X Fight) vs Evgeni Myagkov (Białoruś)

Walki wieczoru:
Extra Fight:

6. F-C (60 kg): Dorota Godzina (X Fight Piaseczno) vs Maja Czubkowska (Semiramida Pułtusk)
Co-Main Event:
7. K-1 (67 kg): Jan Lodzik (Tajfun Legionowo) vs Artur Yanchenko (Białoruś)
Main Event:
8. F-C (81 kg): Łukasz Wichowski (X Fight Piaseczno) vs Przemysław Binienda (KS Polonia 1912 Leszno)

Informacje20 września 2016, 17:00,

Sycylia z doświadczeń podróżnika - Klub Turystyczno-Krajoznawczy

20 września 2016 roku o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie Klubu Turystyczno-Krajoznawczego, którego tematem będzie Sycylia z doświadczeń podróżnika. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury przy ul. Mostowej 15 w Konstancinie. Zapraszamy!

SYCYLIA Z DOŚWIADCZEŃ PODRÓŻNIKA - KLUB TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZY

Klub Turystyczno-Krajoznawczy KDK został powołany 27 kwietnia 2015 r. przez Dyrekcję Konstancińskiego Domu Kultury i działa jako sekcja KDK na podstawie Porozumienia zawartego z mgr. Zbigniewem Krakowiakiem jako moderatorem Klubu. Podstawowym zadaniem Klubu jest takie programowanie imprez turystyczno-krajoznawczych, by promowały dzieje, piękno i dorobek Gminy Uzdrowiskowej Konstancin-Jeziorna, piękno Mazowsza, innych regionów Polski oraz rzetelnie informowały o krajach Unii Europejskiej. Działalność Klubu opiera się na organizowanych Spotkaniach Krajoznawczych oraz wycieczkach krajoznawczych. Organizatorem wycieczek jest Witold Biernacki. Klubu zyskała uznanie wśród mieszkańców Gminy – w Spotkaniach Krajoznawczych uczestniczy ok. 30 osób, w tym członkowie Rady Miejskiej i sołectw, a w wycieczkach krajoznawczych z reguły 40 osób. Na organizowane wycieczki krajoznawcze Klub nie otrzymują jakichkolwiek dofinansowań.