Informacje13 kwietnia 2015, 18:00,

Gala Nauczyciela z klasą 2015 w Centrum Kultury Piaseczno

13 kwietnia 2015 roku o godzinie 18.00 odbędzie się Gala Nauczyciela z klasą w Centrum Kultury Piaseczno (ul Kościuszki 49). Zapraszamy na finał konkursu pn.: Nauczyciel z klasą. Młodzież z różnych szkół gminy Piaseczno wybrała najlepszych z najlepszych. Listę nauczycieli można przeczytać na stronie internetowej: www.mrg.piaseczno.eu

Gala Nauczyciela z klasą w Centrum Kultury Piaseczno

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=5&t=8307&start=15
Informacje14 kwietnia 2015, 09:30,

Pierwszy krok - cykl warsztatów motywacyjnych w Piasecznie

14, 15, 21 i 22 kwietnia 2015 r. (wtorki i środy) w godz. 9.30-15.30 odbędzie się cykl warsztatów motywacyjnych pn.: Pierwszy krok. Zgłoszenia przyjmowane są pod tel. 505-05-25-14 lub e-mail broker.edu@spoza.org.pl lub u brokerek edukacyjnych. Liczba miejsc ograniczona! Miejsce: Biuro projektu Broker edukacyjny - budujemy kapitał kariery, ul. Kniaziewicza 8, Piaseczno, II piętro, pok. nr 5. Twój udział w cyklu „Pierwszy krok” może być naprawdę pierwszym krokiem w stronę wymarzonej kariery edukacyjnej i zawodowej. Cykl składa się z czterech warsztatów. Każde kolejne spotkanie nawiązuje do poprzedniego, dlatego sugerujemy udział we wszystkich spotkaniach. Warsztaty są realizowane w ramach projektu "Broker edukacyjny - budujemy kapitał kariery", realizowanego przez Stowarzyszenie SPOZA w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy w Piasecznie.

7659-pierwszy-krok-cykl-warsztatow-motywacyjnych

Program warsztatów:
Część I "Mowa jest srebrem…” Komunikacja interpersonalna zwiększająca szanse sukcesu w edukacji i karierze zawodowej Podczas trwania warsztatów uczestnicy odkryją jak wiele nieporozumień i niepowodzeń, prywatnych i zawodowych, wynika z nieumiejętnej komunikacji. Nauczą się, w jaki sposób lepiej radzić sobie w relacjach interpersonalnych oraz poznają formy komunikacji.
Część II „Moja wiedza moją wizytówką” Sposób prezentowania swojej wiedzy, umiejętności i doświadczenia w CV zwiększające szanse sukcesu w edukacji i karierze zawodowej Uczestnicy na analizując swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe i edukacyjne sporządzą bilans własnych mocnych stron i umiejętności. Nauczą się, w jaki sposób przedstawić je w życiorysie zawodowym funkcjonalnym tak, aby zainteresować nimi przyszłego pracodawcę.
Część III „Jak Cię widzą, tak cię oceniają” Techniki autoprezentacji zwiększające szanse sukcesu w edukacji i karierze zawodowej Bazując na wiedzy o technikach komunikacji oraz na bilansie swoich mocnych stron i umiejętności uczestnicy przygotują się do zaprezentowania swojego potencjału w kontaktach interpersonalnych.
Część IV „Słowo wyleci wróblem…” Unikanie pułapek w trakcie rozmowy rekrutacyjnej jako element sukcesu w edukacji i karierze zawodowej Ostatni warsztat będzie podsumowaniem wiedzy i umiejętności zdobytych w trakcie całego cyklu. Oprócz informacji przydatnych w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, uczestnicy będą mogli przećwiczyć z rekruterami scenki z rozmowy kwalifikacyjnej. Uwaga: kolejność zajęć może ulec zmianie w zależności o potrzeb grupy.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019