Informacje19 lutego 2008, 00:00,

GALA BOKSU ZAWODOWEGO W GOSiR PIASECZNO

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Piaseczno zaprasza serdecznie na WIELK¡ GALę BOKSU ZAWODOWEGO, która odbędzie się 29 lutego 2008 roku, o godzinie 17:00 w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie, przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 20. W programie zaplanowane zostały: 1 walka amatorska kobiet, 3 walki amatorskie pięściarzy Reprezentacji Olimpijskiej Polski oraz 3 walki boksu zawodowego. Wstęp wolny!

WIELKA GALA BOKSU ZAWODOWEGO W GOSiR PIASECZNO
kliknij, aby powiększyć plakat gali boksu

Podczas Wielkiej Gali Boksu Zawodowego w Piasecznie, zostaną rozegrane trzy walki zawodowe: Ryszard Raskiewicz (Giel Team) vs Michal Skierniewski (TBT) waga ciężka. Krzysztof Skorpion Cieślak (Arena box) vs Piotr Niesporek (Giel Team) waga lekka oraz walka wieczoru: Dariusz Snarski vs Kostatin Sakara - waga lekka.

Wśród zaproszonych gości jest m.in.: Dariusz "Tiger" Michalczewski, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, Jerzy Kulej, Zbigniew Pietrzykowski, Marian Kasprzyk, Jerzy Rybicki, Tadeusz Walasek, Jan Szczepański. Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Józef Zalewski. Zapraszamy wszystkich mieszkańców na Wielką Galę Boksu Zawodowego do GOSiR w Piasecznie.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu e-mieszkańców powiatu piaseczyńskiego PIASECZNO

Informacje13 lutego 2008, 00:00,

WALENTYNKI Wieczór Walentynkowy Klub Kino Piaseczno

Zbliżają się Walentynki Dzień Zakochanych. Klub Kino Piaseczno zaprasza serdecznie wszystkich zakochanych, ale i nie tylko, na Wieczór Walentynkowy, który odbędzie się 14 lutego 2008 roku, od godziny 18:00. Wstęp jest wolny. Zapraszamy na Walentynki Wieczór Walentynkowy do Klubu Kino Piaseczno!

Walentynki Dzień Zakochanych

Klub Kino znajduje się przy ulicy Sienkiewicza 11 w Piasecznie. Dojazd do Klubu Kino: autobusem 727 - przystanek Kolejka Piaseczyńska (dawniej Kino Mewa). Więcej informacji o Klubie Kino, znajdziecie na stronie internetowej: www.klubkino.waw.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO