Informacje16 października 2015, 18:00,

Gadu, gadu nocą… - koncert Sławomira Kosińskiego w Piasecznie

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Piasecznie serdecznie zaprasza na koncert poezji śpiewanej w wykonaniu Sławomira Kosińskiego. Wydarzenie odbędzie się 16 października (piątek) 2015 roku o godzinie 18:00 w siedzibie Powiatowej Biblioteki Publicznej w Piasecznie przy ul. Chyliczkowskiej 12. Serdecznie zapraszamy na koncert Sławomira Kosińskiego!

GADU, GADU NOCĄ… - KONCERT SŁAWOMIRA KOSIŃSKIEGO W PIASECZNIE

Wykonawca zaśpiewa utwory, napisane m.in. przez Agnieszkę Osiecką, Leonarda Cohena czy Wojciecha Młynarskiego. Sławomir Kosiński od wielu lat związany jest z Piasecznem, współpracując przede wszystkim z miejskim Centrum Kultury. Laureat wielu nagród i wyróżnień, między innymi Turnieju Recytatorskiego im. Bolesława Leśmiana w Iłży w ramach VI Dni Leśmianowskich czy wyróżniony w Biłgorajskich Spotkaniach z Poezją Śpiewaną i Piosenką Autorską. Od trzech lat występuje w Festiwalu Piosenki Dołującej w Uroczysku Zimne Doły. Należy również wspomnieć, że w marcu b.r. brał udział w koncercie „Nie spoczniemy”, poświęconemu obchodom 50-lecia działalności grupy Czerwone Gitary. Artysta ten wykonuje przede wszystkim piosenkę literacką oraz poezję śpiewaną. W jego repertuarze znajdują się piosenki autorskie oraz utwory innych, znanych wokalistów i grup muzycznych. Ceni teksty takich osobistości, jak Jonasz Kofta, Wojciech Młynarski czy Agnieszka Osiecka. Bliskie jego muzycznym preferencjom są także utwory takich wykonawców, jak Czerwony Tulipan, Raz Dwa Trzy, Maciej Zembaty czy Leonard Cohen. Piosenki z repertuaru tych artystów oraz utwory własne Sławomira Kosińskiego będzie można usłyszeć właśnie podczas koncertu „Gadu, gadu nocą…”.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11509
Informacje15 października 2015, 08:00,

Zdobądź książkę pełną pysznych przepisów kucharskich Roberta Sowy

Szukasz łatwych i szybkich przepisów na lekkie dania? A może receptur na oryginalne potrawy z wykorzystaniem regionalnych produktów? Wszystko to, a nawet więcej znajdziesz w książkach kucharskich Roberta Sowy, które można zdobyć w jesiennej zabawie w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno.

Zdobądź książkę pełną pysznych przepisów kucharskich Roberta Sowy

Gotowanie jest łatwe i przyjemne – przekonuje w swoich książkach Robert Sowa, laureat Oskara Kulinarnego. Od 3 do 18 października sprawdzą to klienci Centrum Handlowego Auchan Piaseczno, którzy w jesiennej zabawie mają szansę zdobyć dwie książki kulinarne szefa kuchni.

„Cztery pory roku” to zbiór autorskich przepisów pokazujących, jak szybko przyrządzić zupy, potrawy z mięsa i ryb, a także posiłki wegetariańskie. Z kolei w książce „Życie kocha jeść” autor pokazuje, jak stworzyć smaczne dania z użyciem regionalnych produktów.

Aby zdobyć książkę, wystarczy podanym terminie dokonać zakupów na łączną kwotę minimum 200 zł w butikach galerii handlowej lub na kwotę minimum 100 zł w hipermarkecie Auchan i minimum 100 zł w butikach galerii handlowej, a następnie okazać paragony w punkcie obsługi konkursu. Na uczestników zabawy czeka aż 400 egzemplarzy.

Zdobądź książkę pełną pysznych przepisów kucharskich Roberta Sowy

Jesienna zabawa, w której do zdobycia są książki kulinarne, potrwa do 18 października w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Paragony można wymienić w punkcie obsługi konkursu w dniach od 3 do 18 października w godzinach od 14:00 do 19:00 (od poniedziałku do piątku) oraz od 11:00 do 19:00 (w soboty i niedziele) lub do wyczerpania się zapasu nagród.

Regulamin konkursu GOTUJ się na NAGRODY w Centrum Handlowym Auchan: regulamin.pdf

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019