Informacje24 października 2013, 00:00,

Gabriel Fleszar zagra w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców na koncert Gabriela Fleszara i Kostka Andreev. Koncert odbędzie się w sobotę 26 października 2013 roku, start o godzinie 21.00. Wstęp 10 zł. W Ósemce usłyszycie zarówno autorskie utwory, jak i aranże hitów światowej muzyki. 8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). W imieniu Kamila z 8 Ball Club, zapraszam Was na sobotni koncert Gabriela Fleszara i Kostka Andreev w Piasecznie.

GABRIEL FLESZAR
Autor zdjęć: Tomek Kaźmierczak (więcej zdjęć z sesji z Gabrielem na: www.topfotograf.pl)

Gabriel Fleszar zadebiutował w 1999 roku piosenką KROPL¡ DESZCZU. Piosenka ta stała się ogromnym przebojem. Do dzisiaj jest jedną z najchętniej granych w polskich stacjach radiowych, zaś sam artysta stał się objawieniem wśród polskich wokalistów. Fleszara uznano za najlepszy debiut 1999 roku. Został nominowany do Fryderyka, odebrał dwa Play Boxy, Złoty mikrofon POPCORNU i tytuł Najlepszego Polskiego Wokalisty. Ma na swoim koncie trzy albumy Niespokojny, Niespokojny 2 oraz Pełnia. Na każdej płycie można znaleźć przeboje wylansowane w polskich mediach: Kroplą deszczu, Bilet do nieba, Niespokojny, Gdzie jesteś dziś, Kto panem, kto sługą. Przebój Droga do nikąd promował film Sezon na leszcza, w którym Gabriel Fleszar zagrał główną rolę obok Bogusława Lindy oraz Anny Przybylskiej.

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje24 października 2013, 00:00,

SPACER PIASECZYńSKI STARY CMENTARZ

PTTK Piaseczno zaprasza wszystkich chętnych poznaniem historii Piaseczna, na spacer z przewodnikiem z cyklu Jak to drzewiej bywało, zatytułowany PIASECZYńSKI STARY CMENTARZ. Spacer odbędzie się w najbliższą sobotę 26 października 2013 roku. Zainteresowane osoby spotykają się o godz. 10.00 przed cmentarzem przy ul. Kościuszki w Piasecznie. Udział w spacerze jest bezpłatny. Spacery z cyklu Jak to drzewiej bywało prowadzi Stanisław Hofman. Zapraszam na sobotni spacer z przewodnikiem.
SPACER PIASECZYńSKI STARY CMENTARZ
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno