Informacje27 września 2011, 00:00,

Gabinet DepilConcept w Piasecznie

17 września 2011 r. w Piasecznie otwarte zostało drugie w Polsce Centrum Fotodepilacji i Fotoodmładzania DepilConcept. Specjalnością salonu jest trwała depilacja i fototerapia. Ideą DC jest dostępność i przystępna cena. Piaseczno jest kolejnym miastem w Polsce, w którym od połowy września można korzystać z zabiegów kosmetycznych oferowanych przez sieć gabinetów DepilConcept.

Gabinet DepilConcept w Piasecznie

Gabinety DepilConcept specjalizują się w trwałej depilacji oraz fotoodmładzaniu. Zabiegi w DC wykonywane są nowoczesną metodą światła pulsacyjnego (IPL) oraz w uzasadnionych przypadkach woskiem. Wąska specjalizacja DC oraz profesjonalna obsługa gwarantuje najwyższą jakość i szybkość świadczonych usług. Klientów powinna też zachęcić cena. Jedna sesja to tylko 65 zł. Końcowy koszt zabiegu zależy od obszaru, który ma być poddany depilacji.

Gabinet w Piasecznie ma bardzo atrakcyjną lokalizację, mieści przy ul. Sierakowskiego 29C. Gabinet DC w Piasecznie przygotował ofertę nie tylko dla indywidualnych klientów, ale również i dla firm. Pracownicy większych i mniejszych przedsiębiorstw będą mogli skorzystać z zabiegów w specjalnej cenie.

Adres salonu:

Tematy:

Informacje27 września 2011, 00:00,

Zmiany w rozkładzie jazdy na linii Warszawa - Radom

W związku z zamknięciem toru na linii nr 8 przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., w dniach 1-2 oraz 8-9 października 2011 roku na trasie Warszawa-Radom, na odcinku Warszawa Okęcie - Piaseczno wystąpią utrudnienia w kursowaniu pociągów Kolei Mazowieckich. Część pociągów zostanie odwołana, natomiast część będzie kursować w skróconej relacji do/z stacji Warszawa-Zachodnia. Na odcinku Czachówek Górny - Góra Kalwaria będzie prowadzony ruch wahadłowy. Niektóre pociągi będą kursowały według zastępczego rozkładu jazdy. Szczegółowe informacje o zmianach dostępne są na stronie internetowej www.mazowieckie.com.pl w zakładce "Rozkład jazdy pociągów" oraz w kasach biletowych Kolei Mazowieckich.

ZMIANY W ROZK£ADZIE JAZDY POCI¡GÓW KOLEI MAZOWIECKICH NA LINII WARSZAWA-RADOM
Tematy: