Informacje25 listopada 2012, 00:00,

Fotografia ślubna z wideofilmowaniem HD - promocja na rok 2013/14

Zapraszamy do skorzystania z usług piaseczyńskiego fotografa i operatora kamery. Oferujemy fotoreportaże i videoreportaże ślubne oraz sesje plenerowe. Fotoreportaże już od 1500zł, videoreportaże już od 1700zł, sesje plenerowe już od 500zł. Rabat 200zł dla osób powołujących się na stronę powiat-piaseczynski.info

FOTOGRAFIA ŚLUBNA Z WIDEOFILMOWANIEM HD - PROMOCJA NA ROK 2013/14

Naszą pełną ofertę można znaleźć pod linkami:
Fotograf Piaseczno
Kamerzysta Piaseczno
Tematy:

Informacje25 listopada 2012, 00:00,

Podziel się misiem. Zostań Świętym Mikołajem

Być może masz niepotrzebnego, ładnego, fajnego misia? Albo inne czyste, mało używane, w dobrym stanie zabawki, np. lalki, samochody, gry, książki dla dzieci? Podziel się nimi. Po raz szósty rusza na terenie Gminy Góra Kalwaria przedświąteczna akcja PODZIEL SIę MISIEM.
- W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia pragniemy dać odrobinę radości tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Chcemy, aby pluszaki z pomocą św. Mikołaja dotarły do dzieci tuż przed pierwszą gwiazdką - zachęcają organizatorzy.

PODZIEL SIę MISIEM ZOSTAń ŚWIęTYM MIKO£AJEM

Akcję Podziel się misiem można wesprzeć na 3 sposoby:
- Możesz ofiarować misia, zabawki lub nawet słodycze.
- Zostać św. Mikołajem pomagając w dystrybucji pluszaków, odwiedzając grzeczne dzieci lub można też wskazać organizatorom grzeczne dziecko!
- Pluszaki można składać w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii (Ks. Sajny 14) do poniedziałku 17 grudnia 2012 roku.

Więcej na facebook’u, na stronie akcji: facebook.com/Podzielsiemisiem

Organizatorem akcji są: Ośrodek Kultury, przy wsparciu OPS.
autor/źródło: Arkadiusz Strzyżewski