Informacje16 marca 2018, 19:00,

Formacja Chatelet w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


16 marca 2018 roku o godz. 20.00 odbędzie się występ kabaretu Formacja Chatelet, która zaprezetuje swój program pt. "Kandydaci". Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, ul. Białka 9. 

Jak mówi jeden z kabareciarzy Adam Małczyk: 

"To program o wyborach. Nie tylko tych politycznych. Również, a może przede wszystkim o wyborach życiowych, codziennych. Tych ważnych, które odbijają swoje piętno na całym naszym życiu i tych błahych, nieniosących za sobą żadnych konsekwencji. To program o dwóch facetach, „różnych jak dwie krople wody”, których życie stawia w absurdalnych, komicznych sytuacjach i zmusza do głupich wyborów. Doszliśmy do sedna, bo to program o głupocie. Któż z nas nie robi głupot? Robimy je wszyscy. Pokuszę się o ryzykowne stwierdzenie, że czasem mądrze jest zrobić jakąś głupotę, bo tylko głupota trzyma nas przy zdrowych zmysłach. Ale jakichkolwiek byśmy nie dokonywali wyborów to i tak, życie każdego z nas zmierza w kierunku urny :) Przyjdź na Chatelet i śmiej się z sensem!"

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje16 marca 2018, 19:00,

Formacja Chatelet w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

16 marca 2018 roku o godz. 20.00 odbędzie się występ kabaretu Formacja Chatelet, która zaprezentuje swój program pt. "Kandydaci". Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, ul. Białka 9. Bilety w cenie 50 zł. do nabycia w kasie Ośrodka  oraz na portalach: kabaretowebilety.pl, biletyna.pl oraz kupbilecik.pl

FORMACJA CHATELET W GÓRZE KALWARII

Jak mówi jeden z kabareciarzy Adam Małczyk: "To program o wyborach. Nie tylko tych politycznych, ale również, a może przede wszystkim o wyborach życiowych, codziennych. Tych ważnych, które odbijają swoje piętno na całym naszym życiu i tych błahych, nieniosących za sobą żadnych konsekwencji. To program o dwóch facetach, „różnych jak dwie krople wody”, których życie stawia w absurdalnych, komicznych sytuacjach i zmusza do głupich wyborów. Doszliśmy do sedna, bo to program o głupocie. Któż z nas nie robi głupot? Robimy je wszyscy. Pokuszę się o ryzykowne stwierdzenie, że czasem mądrze jest zrobić jakąś głupotę, bo tylko głupota trzyma nas przy zdrowych zmysłach. Ale jakichkolwiek byśmy nie dokonywali wyborów to i tak, życie każdego z nas zmierza w kierunku urny :) Przyjdź na Chatelet i śmiej się z sensem!"

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie