Informacje28 kwietnia 2018, 06:00,

Flaga Polski - wirtualny konkurs fotograficzny na fb z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości

Zapraszamy młodzież i dorosłych do udziału w otwartym wirtualnym konkursie fotograficznym pt. "Flaga Polski". Konkurs zorganizowany jest z okazji Święta Flagi oraz z cyklu wydarzeń pn. "100 lat Niepodległości". Posty ze zdjęciami można zamieszczać od 1 maja do niedzieli 06.05.2018 r. do godz. 23.59 w wydarzeniu pt. "Flaga Polski. Konkurs fotograficzny" na fanpage'u GOK Lesznowola, które pojawi się niebawem https://www.facebook.com/events/184492762195790/

FLAGA POLSKI - WIRTUALNY KONKURS FOTOGRAFICZNY NA FB Z OKAZJI 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

REGULAMIN KONKURSU

Organizatorem wirtualnego konkursu fotograficznego pt. "Flaga Polski" jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Konkurs zorganizowany jest z okazji Święta Flagi oraz z cyklu wydarzeń pn. "100 lat Niepodległości" i ma charakter otwarty.
Aby wziąć udział w konkursie:
- należy kliknąć "wezmę udział" w wydarzeniu konkursowym
- należy napisać post z dołączonym z zdjęciem
- można udostępnić wydarzenie konkursowe na swojej tablicy
W Konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 13 rok życia oraz posiada własne konto na Facebook'u i samodzielnie wykona zdjęcie przedstawiające flagę Polski - umieszczoną np. na domach, instytucjach, masztach, w parkach i w innych miejscach - przedstawioną w ciekawym ujęciu kompozycyjnym oraz zachowane w należytej symbolice patriotycznej.
Fotografię należy zamieścić jako post na fanpage'u GOK Lesznowola w wydarzeniu pt. "Flaga Polski. Konkurs fotograficzny".
W poście można zamieścić tylko jedno zdjęcie. Każdy post powinien zawierać opis dotyczący zamieszczonego zdjęcia (opis miejsca, nastroju itp.).
Zabrania się umieszczania zdjęć nie swojego autorstwa.
Zamieszczenie zdjęcia jest jednocześnie zgodą na jego późniejszą publikację przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Z chwilą zamieszczenia prac fotograficznych w poście w powyższym wydarzeniu na fanpage'u organizatora uczestnicy konkursu przenoszą na GOK Lesznowola nieodpłatnie, bezterminowo, bez ograniczeń co do terytorium, wszelkie autorskie prawa majątkowe do prac, stanowiących przedmiot zabawy, na wszystkich polach eksploatacji, o których mowa w art.50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 Nr 90, poz. 631, z późn. zm.).
Konkurs trwać będzie do 6 maja 2018 r. roku do godz. 23.59. W tym czasie można brać w nim udział, czyli zamieścić zdjęcie w poście wydarzenia.
Po upływie terminu konkursu, spośród biorących udział przez specjalnie powołane Jury zostaną przyznane nagrody: 1, 2 i 3 miejsce oraz trzy wyróżnienia. Sposób wręczenia lub dostarczenia nagród podamy po ogłoszeniu wyników.
Informacja o wynikach konkursu zostanie zamieszczona w wydarzeniu 21 maja 2018 r.
Wyniki konkursu fotograficznego zostaną ogłoszone w wydarzeniu oraz na stronie internetowej www.gok-lesznowola.pl
Złożenie pracy konkursowej tj. zamieszczenie postu z fotografią w omawianym wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Jolanta Walentyna Sobolewska
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli

Informacje4 maja 2018, 14:00,

Półfinały Mistrzostw Polski U16 kobiet w koszykówce w Piasecznie

W dniach 4-6 maja 2018 roku w Piasecznie rozegrany zostanie Półfinał Mistrzostw Polski Kobiet U16. Drużyna Trenera Andrzeja Fuska będzie walczyć o awans do finału. Do dalszej fazy rozgrywek przechodzą drużyny, które zajmą pierwsze i drugie miejsce w grupie.

PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI U16 KOBIET W KOSZYKÓWCE W PIASECZNIE

Terminarz meczy półfinałowych:
4.05.2018 r.

16:00 MKS MOS Procom System – TS MOSiR Bochnia
18:30 Enea AZS Poznań – MUKS Piaseczno

5.05.2018 r.
11:00 Enea AZS Poznań – MKS MOS Procom System
13:30 MUKS Piaseczno – TS MOSiR Bochnia

06.05.2018 r.
11:00 TS MOSiR Bochnia – Enea AZS Poznań
13:30 MKS MOS Procom System – MUKS Piaseczno

Mecze, będzie można oglądać online na: www.youtube.com