Informacje29 marca 2018, 18:00,

Fitness w Zalesiu Górnym


Udostępnij 1
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Fitness w Zalesiu Górnym (TBC, Pilates, Zumba) - dołącz i odzyskaj formę na wiosnę. Zajęcia fitness odbywają się w Szkole Podstawowej w Zalesiu Górnym i prowadzone są przez doświadczone trenerki. Intensywność ćwiczeń dostosowywana jest do potrzeba i możliwości uczestników. Na zumbę weź strój do ćwiczeń, wodę i 20 zł. Na TBC (trening całego ciała), potrzebny jest strój, woda, hantle 0,5-1,5 kg, mata oraz 10-15 zł. Szczegóły na plakacie:

FITNESS W ZALESIU GÓRNYM

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje26 marca 2018, 16:00,

Uwolnij w sobie artystkę - Strefa Kobiet Pozytywnie Zakręconych w Konstancinie Jeziornie


Udostępnij 3
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

26 marca 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie w ramach Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych. Tematem przewodnim spotkania będzie: Uwolnij w sobie artystkę! Chwyć za aparat! Miejsce: Konstanciński Dom Kultury Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin Jeziorna. Wstęp wolny.

UWOLNIJ W SOBIE ARTYSTKĘ - STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH W KONSTANCINIE JEZIORNIE

W dzisiejszych czasach niemal każdy robi zdjęcia. Chcąc czy nie, włączamy się w ten nurt choćby za sprawą zdjęć wykonywanych telefonem komórkowym. Do czego może nam się przydać fotografowanie? Jak czerpać z tego radość? Jak w zalewie tysięcy zdjęć, zrobić takie, które nie tylko będą nas satysfakcjonowały, ale też przykują uwagę innych? Jak zrobić fotografie, które zostaną z nami na lata? Wszystkiego nie da się pokazać w tak krótkim czasie, ale zbudujemy podstawy, które pozwolą świadomie rozwijać fotograficzne pasje. Postaramy się także o kilka recept na szybkie osiągnięcie lepszych efektów. Jak to zrobimy? W pierwszej części spróbujemy wspólnie odnaleźć odpowiedź na pytanie: Jakie są oblicza fotografii? Czym różnią się od siebie różne gatunki zdjęć zarówno pod względem tego, co przedstawiają, jak i tego, jak się je robi. A co najważniejsze, jakie fotografie są w kręgu naszych indywidualnych zainteresowań. Drugą część poświęcimy na naukę kilku trików, które pozwolą łatwiej robić lepsze technicznie i ciekawsze ujęcia. Na warsztat zapraszamy wszystkie panie, które: szukają nowej pasji. Fotografują i chcą wiedzieć więcej na jej temat. Chcą sprawić radość najbliższym pięknymi zdjęciami, a także mają ochotę utrwalać świat wokół siebie za pomocą (dowolnego!) aparatu fotograficznego. Jak się przygotować ? Weź ze sobą aparat fotograficzny (ten w telefonie komórkowym to też aparat!). Nim przyjdziesz, pobaw się nim. Odkryj jak działa. Zabierz ze sobą również wszystkie pytania i wątpliwości. Spotkanie poprowadzi: Tomek Truszkowski – fotograf (ukończył Wydział Realizacji Obrazu Filmowego, Telewizyjnego i Fotografii łódzkiej WSSiP). Nauczyciel fotografii w Młodzieżowym Domu Kultury “Łazienkowska” w Warszawie. Koordynator Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej w dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy. Od kilku lat związany ze Śródmiejskim Teatrem Muzycznym. Zapraszamy.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie