Informacje21 stycznia 2018, 13:30,

Fintikluszki folkowe okruszki - Teatr Małe Mi w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


21 stycznia 2018 roku o godz. 14:30 i 16:00 w ramach Bajkowej Niedzieli w Piasecznie, będzie można obejrzeć spektakl Fintikluszki folkowe okruszki, w wykonaniu Teatru Małe Mi. Miejsce: Piaseczno, ul. Kościuszki 49 (Dom Kultury). Bilety w cenie 10 złotych. Impreza dla dzieci od 3 roku życia. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę do Piaseczna.

FINTIKLUSZKI FOLKOWE OKRUSZKI - TEATR MAŁE MI W PIASECZNIE

FINTIKLUSZKI w języku mieszkańców krainy Dawno Dawno Temu to po prostu DROBIAZGI. Zabawne, wzruszające bajki, ludowe gadki i przyśpiewki, zebrane w Muzycznym Kramie z Opowieściami, wskrzeszają świat Wielkoludów i Domowych Skrzatów. Historie wydobyte z kufra pamięci przekazane przy pomocy różnorodnych form teatru lalek, tradycyjnych zabawek, instrumentów muzycznych, pieśni porywająco zaaranżowanych przez Karolinę Cichą. Zapraszamy do krainy Dawno Dawno Temu!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje15 stycznia 2018, 12:32,

Online w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Informujemy, że uruchomiona została możliwość internetowej rezerwacji wizyt w Wydziale Komunikacji i Transportu, w celu załatwienia spraw związanych z rejestracją pojazdów. Zapisów można dokonywać poprzez stronę http://webqms2.pl/sppiaseczno/public/

ONLINE W WYDZIALE KOMUNIKACJI I TRANSPORTU STAROSTWA POWIATU

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie