Informacje18 października 2015, 14:30,

Fintikluszki Folkowe Okruszki - Bajkowa Niedziela w Piasecznie

18 października 2015 roku o godz. 14.30 i 16.00 odbędzie się spotkanie w ramach Bajkowej Niedzieli, podczas której będzie można obejrzeć spektakl pt.: Fintikluszki Folkowe Okruszki, w wykonaniu Teatru Małe Mi. Miejsce: Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp: przedsprzedaż 10 zł, w dniu imprezy 15 zł. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę.

Fintikluszki Folkowe Okruszki - Bajkowa Niedziela w Piasecznie

Fintikluszki Folkowe Okruszki przedstawienie familijne Teatru Małe Mi. Fintikluszki w języku mieszkańców krainy Dawno Dawno Temu to po prostu drobiazgi. Zabawne, wzruszające bajki, ludowe gadki i przyśpiewki, zebrane w Muzycznym Kramie z Opowieściami, wskrzeszają świat Wielkoludów i Domowych Skrzatów. Historie wydobyte z kufra pamięci przekazane przy pomocy różnorodnych form teatru lalek, tradycyjnych zabawek, instrumentów muzycznych, pieśni porywająco zaaranżowanych przez Karolinę Cichą. Zapraszamy do krainy Dawno Dawno Temu! Małe Mi to profesjonalny, autorski teatr lalek; uważny i otwarty na potrzeby młodych widzów i ich opiekunów. Prezentuje różne formy teatru lalek i piękną, bogatą scenografię. Wykorzystuje sztukę opowiadania, ruch sceniczny oraz muzykę graną na żywo.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=1292&start=105
Informacje21 października 2015, 08:00,

Bezpłatne konsultacje alergologiczne w Centrum Medycznym CMP Piaseczno

Czy masz objawy alergii pokarmowej i szukasz przepisu na zdrowie? Już dziś zapisz się na bezpłatne konsultacje alergologiczne u dr n. med. Ewy Urbanek - Jóźwik w ramach akcji promocji zdrowia w dniu 21.10.2015 r. w przychodni Centrum Medycznego CMP Piaseczno. Zapisy oraz szczegółowe informacje pod numerem telefonu 22 737 50 50 oraz rejestracja@cmp.med.pl Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem akcji.

Bezpłatne konsultacje alergologiczne w Centrum Medycznym CMP Piaseczno

Redakcja, 16 lipca 2019