Informacje17 października 2014, 18:00,

Finał Piaseczyńskiej Ligi Szkół Podstawowych w Mini Koszykówce dziewcząt w Piasecznie

Dyrekcja i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 5 w Piasecznie zapraszają na Finał Piaseczyńskiej Ligi Szkół Podstawowych w Mini Koszykówce dziewcząt, pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. Zawody odbędą się 18 października 2014 roku w godz. 10.00-13.00 w hali sportowej SP 5 w Piasecznie. W programie oprócz emocji meczowych, odbędzie się pokaz koszykówki w wykonaniu Mistrza Polski Freestyle Mateusza Stopy Stopczyńskiego.

Informacje19 października 2014, 18:00,

KONCERT PAPIESKI W MAGDALENCE

19 października 2014 roku podczas mszy i po mszy świętej o godz. 18.00 odbędzie się Koncert Papieski w wykonaniu śpiewaczki operowej Niny Nowak przy akompaniamencie pianistki Haliny Andrzejewskiej. Organizatorzy: Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Proboszcz Parafii pw. św. Marii Magdaleny w Magdalence oraz GOK Lesznowola. Miejsce: kościół w Magdalence.

KONCERT PAPIESKI W MAGDALENCE