Informacje25 czerwca 2016, 12:00,

Finał Piaseczyńskie Pokaż Talent

25 czerwca 2016 roku o godz. 12.00 odbędzie się Piaseczyńskie Pokaż Talent Półfinał i Finał. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Konkurs "Piaseczyński Pokaż Talent" to szansa dla dzieci i młodzieży (5-20 lat) z Powiatu Piaseczyńskiego na zaprezentowanie swojego talentu. Konkurs organizowany jest przez Młodzieżową Radę Gminy.

FINAŁ PIASECZYŃSKIE POKAŻ TALENT

Program konkursu Piaseczyńskie Pokaż Talent:
12.00-12.20 Last minutes
12.30-14.30 Półfinał konkursu
14.40 Ogłoszenie wyników
14.55-15.40 Finał konkursu
16.00 Rozstrzygnięcie konkursu

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

W Domu Kultury przy ul.Kościuszki będziemy mięli okazję zobaczyć talenty wyłonienie z pośród wszystkich gmin Powiatu Piaseczyńskiego.
- Dzień rozpoczniemy od oferty last minute, czyli możliwości występu dla tych, którzy nie zdążyli brać udziału w eliminacjach gminnych. Poza tym obejrzymy występy 31 laureatów pierwszego etapu- mówi Sara Miszewska, koordynatorka projektu i radna Młodzieżowej Rady Gminy Piaseczno. Prezentacje podzielą się na półfinałowe i finałowe. Do tych ostatecznych zakwalifikuje się 12 osób.
- Zapraszamy wszystkich mieszkańców bardzo serdecznie. Występy młodych ludzi to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu i przeżycia czegoś ciekawego. Gwarantujemy zdolnych artystów i mnóstwo emocji- dopowiada przewodniczący młodzieżowej rady, Piotr Nowak

Informacje25 czerwca 2016, 08:00,

I zawody w sprincie kajakowym

Korzystając z dobrodziejstw piaseczyńskiej przyrody Fundacja Jeziorka na Górkach Szymona organizuje w dniach 25-26 czerwca 2016 roku - I zawody w sprincie kajakarskim. Na zalewie Amo rozegrane zostaną zawody na dwóch dystansach 200 i 850 metrów. W ośmiu kategoriach będzie można sprawdzić swoje możliwości fizyczne ustanawiając pierwsze rekordy w tej nowej dyscyplinie. Zapraszamy na zawody w sprincie kajakowym.

ZAWODY W SPRINCIE KAJAKOWYM

Dwa dni rywalizacji na wodzie plus dobre jedzenie, zabawa przy muzyce na żywo oraz inne atrakcje to idealny pomysł na powitanie lata. Zapraszamy do zapisów osoby powyżej 18 roku życia. Każda kategoria to maksymalnie 24 załogi. Koszt uczestnictwa wraz z pakietem startowym: jedynka 40,00 zł/kajak i duety 60,00 zł/kajak. Zapisy pod mailem: pracownia@wytworniapomyslow.com.pl Zgłoszenie jest ważne po uiszczeniu wpisowego.

ZAWODY W SPRINCIE KAJAKOWYM