Informacje14 czerwca 2016, 18:00,

Finał konkursu Nauczyciel z Klasą

14 czerwca 2016 roku o godz. 18.00 odbędzie się Finał konkursu organizowanego przez Młodzieżową Radę Gminy pn.: Nauczyciel z Klasą (edycja 2016 rok). Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Poznaj nauczyciela z klasą! Zapraszamy!

FINAŁ KONKURSU NAUCZYCIEL Z KLASĄ 2016

Informacje10 czerwca 2016, 08:13,

12 dzików do odłowu z terenu Piaseczna

Starosta Piaseczyński wydał decyzję o odłowieniu 12 sztuk dzików z terenu Piaseczna.

12 DZIKÓW DO ODŁOWU Z TERENU PIASECZNA

Zwierzęta zostaną odłowione w okolicach następujących obiektów użyteczności publicznej: koło przedszkola przy ul. Longinusa, koło przedszkola przy ul. Głównej w Gołkowie, koło Zespołu Szkół w Gołkowie oraz przy stacji uzdatniania wody przy ul. Jaremy w Piasecznie. Starosta swoją decyzję uzasadnił tym, że obecność dzików na terenach przyległych do miejsc użyteczności publicznej zagraża prawidłowemu ich funkcjonowaniu.

Odławianie dzików zlecane jest profesjonalnym firmom. Zwierzęta wywożone są do gospodarstw agroturystycznych, gdzie nie stanowią zagrożenia i są bezpieczne.

Starostwo Powiatowe w Piasecznie