Informacje12 czerwca 2015, 20:57,

Filmy w wakacyjnym kinie plenerowym w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Znamy tytuły filmów, które zaprezentowane zostaną podczas piaseczyńskiego kina plenerowego. Do 5 czerwca można było wybierać filmy które zostaną pokazane w tegorocznym kinie plenerowym. – Poprosiliśmy członków Młodzieżowej Rady o przygotowanie propozycji tytułów filmów, musieliśmy odrzucić nowości kinowe, gdyż niemożliwe jest pozyskanie na nie licencji do kina plenerowego, zrezygnowaliśmy też z filmów, które trwają 3 godziny, gdyż seanse kończyłyby się zbyt późno – mówi Łukasz Wyleziński z UMiG Piaseczno.

Filmy w wakacyjnym kinie plenerowym w Piasecznie

Ostatecznie po oddaniu ponad 1600 głosów na wszystkie filmy wyłoniono 9 najpopularniejszych tytułów. Oto one:
- Jobs
- Intruz
- Wyścig z czasem
- Grand Budapest Hotel
- Jesteś Bogiem
- Niemożliwe
- Jak zostać królem
- Iluzja
- Gwiazd naszych wina


Biuro Promocji i Informacji wspólnie z Młodzieżową Radą Gminy w tegoroczne wakacje przygotowuje kolejną edycję kina plenerowego. Profesjonalne pokazy „pod chmurką” będą się odbywać każdego piątkowego wieczoru, począwszy od 3 lipca, aż do 28 sierpnia. Zaplanowanych jest 9 projekcji. Jeśli prognozy pogody nie będą sprzyjające, część pokazów może zostać przeniesiona na wrzesień.

W zeszłe wakacje kino cieszyło się dużą popularnością, na parkingu pomiędzy ul. Sierakowskiego a Zgoda kinomaniacy wspólnie, w miłej atmosferze, oglądali pokazy na dużym ekranie, mamy nadzieję, że tak samo będzie w tym roku.

Lipcowe pokazy rozpoczynać będą się o godz. 21.30, zaś sierpniowe o godz. 20.30 Zwiastuny wybranych filmów obejrzeć można na stronie Młodzieżowej Rady Gminy mrg.piaseczno.eu.

Szczegółowy terminarz projekcji będzie dostępny już wkrótce. Partnerem Piaseczyńskiego Kina Plenerowego jest Cosinus – bezpłatne licea i szkoły policealne dla dorosłych.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?p=109525#p109308
Informacje15 czerwca 2015, 19:30,

Zabawa w Dziewczynkę z Zapałkami - Teatr CHACHAHIHIHEHE Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

15 czerwca 2015 roku o godz. 19.30 odbędzie się piaseczyńska premiera Zabawy w DZIEWCZYNKĘ Z ZAPAŁKAMI, w wykonaniu Teatru CHACHAHIHIHEHE. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, Kościuszki 49. Wstęp wolny. Spektakl nagrodzony Złotą Kurtyną na VII Festiwalu Totalnie Teatralnie. Scenariusz, reżyseria - Ewa Kłujszo, muzyka - Tomasz Kłujszo, choreografia - Ada Romanowska, Karolina Kołacińska, Aleksandra Kandefer. Zapraszamy na premierę spektaklu Zabawa w Dziewczynkę z Zapałkami w Piasecznie!

Zabawa w Dziewczynkę z Zapałkami - Teatr CHACHAHIHIHEHE Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=6727

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie