Informacje7 sierpnia 2014, 17:00,

Filmowe Lato dla Dzieci i Młodzieży w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza na FILMOWE LATO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY w siedzibie Ośrodka Kultury ul. por. Jana Białka 9 w Górze Kalwarii. Filmowe Lato dla Dzieci i Młodzieży odbędzie się 6, 7, 8 i 9 sierpnia 2014 roku. Na wszystkie filmy oraz na pokaz z suchym lodem wstęp wolny. Zapraszamy na Filmowe Lato dla Dzieci i Młodzieży.

Filmowe Lato dla Dzieci i Młodzieży w Górze Kalwarii

6 SIERPNIA (środa) GODZ. 17:00
FILM DLA MŁODZIEŻY OD 12 LAT
„Królowie lata” (1 godz. 33 min.)

Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.

7 SIERPNIA (czwartek) GODZ. 17:00
FILM DLA MŁODZIEŻY OD 12 LAT
„Najlepsze najgorsze wakacje” (1 godz. 43 min.)

Nieśmiały nastolatek Duncan jedzie na pierwsze rodzinne wakacje z Trentem – nowym partnerem swojej mamy. Zapowiada się najgorsze lato w jego życiu. Nie dość, że Duncan sam o sobie nie myśli zbyt dobrze, to jeszcze Trent wyraźnie daje mu do zrozumienia, że jest totalnym zerem. Z dna rozpaczy wyciąga go nowo poznany przyjaciel Owen, któremu czasem brak rozsądku, ale na pewno nie brak optymizmu. Owen uczyni z Duncana "króla aquaparku" i sprawi, że będą to jego najlepsze wakacje.

8 SIERPNIA (piątek) GODZ. 17:00
FILM DLA DZIECI 3–7 LAT
„Król Maciuś I” (1 godz. 23 min.)

To jedna z najpiękniejszych polskich bajek. Historia chłopca, który zostaje królem podbiła serca czytelników na całym świecie, a następnie trafiła na ekrany kin. Maciuś, tuż przed swoimi ósmymi urodzinami, ma objąć rządy w kraju. Chce uczynić wszystkie dzieci szczęśliwymi, dać im prawo decydowania o sobie. Kiedy zamienia ich role z rolami dorosłych, świat przewraca się do góry nogami, a na drodze do spełnienia dziecięcych marzeń staje zły Generał...

9 SIERPNIA (sobota) GODZ. 11:30 – 13:00
FILM FAMILIJNY
„Pana Magorium Cudowne Emporium” (1godz.34 min.)

Molly Mahoney (Natalie Portman) jest niezdarną i niepewną siebie asystentką w najbardziej dziwacznym, fantastycznym i niesamowitym sklepie z zabawkami, sklepie Pana Magorium. Gdy Pan Magorium, (Dustin Hoffman) 243-letni ekscentryk, zapisuje jej cały sklep w posiadanie, tajemnicza siła zaczyna przejmować jedyne, niepowtarzalne zabawkowe Imperium, pozbawiając je magii.
GODZ. 13:30 – 14:30
W bajkowej krainie zimna – pokaz z suchym lodem. Pokaz doświadczeń z bardzo zimną substancją - suchym lodem, o temperaturze wynoszącej prawie – 80°C. Suchy lód nie topi się, lecz sublimuje, dając tym samym fantastyczne efekty wizualne, które każdego wprawiają w zdumienie. Fenomenalna mgła wytwarzana podczas pokazu z pewnością urzeknie każdego. Zaprezentowane zostaną samopompujące się bańki mydlane, smocze drinki, bańkowy śnieg i wiele innych doświadczeń przedstawiających właściwości suchego lodu. Pokaz poprowadzi doświadczony edukator z firmy Mały Inżynier Misją Małego inżyniera jest zaszczepienie w dzieciach zamiłowania do nauk ścisłych. Kadrę Małego Inżyniera stanowią pracownicy naukowi, doktoranci, absolwenci, studenci Politechniki Poznańskiej, studenci Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz wykwalifikowani pedagodzy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje7 sierpnia 2014, 09:00,

Obejrzyj film Strażnicy Galaktyki z GOK Tarczyn


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza dzieci do kina w Jankach na film Strażnicy Galaktyki (film przeznaczony dla widzów od 12 lat). Wyjazd odbędzie się w dniu 7 sierpnia 2014 roku o godz. 10.00, zbiórka przy ul. Stępkowskiego 17. Zapisy w GOK Tarczyn lub tel. (22) 715 79 62 Cena biletu 14 zł. Nie zwlekaj. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Obejrzyj film Strażnicy Galaktyki z GOK Tarczyn

STRAŻNICY GALAKTYKI zuchwały awanturnik Peter Quill kradnie tajemniczy artefakt stanowiący obiekt pożądania złego i potężnego Ronana, którego ambicje zagrażają całemu wszechświatowi. Chcąc uniknąć gniewu Ronana, Quill zmuszony jest zawrzeć niewygodny sojusz z czterema niemającymi nic do stracenia outsiderami: Rocketem – uzbrojonym szopem, Grootem – drzewokształtnym humanoidem, śmiertelnie niebezpieczną i tajemniczą Gamorą i żądnym zemsty Draxem Niszczycielem. Kiedy główny bohater odkrywa prawdziwą moc artefaktu i zagrożenie, jakie stanowi on dla kosmosu, musi zmobilizować swoich niesubordynowanych towarzyszy do ostatniej bitwy, od której zależą losy galaktyki.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie