Informacje29 stycznia 2016, 09:00,

Filmowe ferie zimowe w Kinie za rogiem w Tarczynie

Kino za Rogiem zaprasza na kolorowe seanse zimowe, które urozmaicą ferie zimowe. Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza dzieci i młodzież z rodzicami, dziadkami, opiekunami. Cena biletu: 2 zł. Zapraszamy na filmowe ferie zimowe.

Filmowe ferie zimowe w Kinie za rogiem w Tarczynie

Informacje21 stycznia 2016, 20:53,

Centrum Terapii Narządu Ruchu BIAŁY DOM w Konstancinie-Jeziornie z certyfikatami ISO 9001:2008 14001:2004

Centrum Terapii Narządu Ruchu BIAŁY DOM Zakład Przyrodoleczniczy w Konstancinie-Jeziornie odebrało certyfikaty ISO w zakresie „świadczenia usług medycznych w rodzaju rehabilitacja ogólnoustrojowa w oddziale dziennym i trybie ambulatoryjnym”.

CENTRUM TERAPII NARZĄDU RUCHU BIAŁY DOM W KONSTANCINIE-JEZIORNIE Z CERTYFIKATAMI ISO 9001:2008 14001:2004

Certyfikacja ISO (Zintegrowany System Zarządzania) potwierdza, że wykonywane przez centrum usługi są zgodne z odpowiednimi normami standaryzacyjnymi. Przyznane certyfikaty to: ISO 9001:2008 oraz ISO 14001:2004.

ISO należy do unormowanych systemów zarządzania jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem BHP, informacji lub żywności, których standardy określa Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna. Zatwierdzane są one przez Polską Komisję Normalizacyjną.

Centrum Terapii Narządu Ruchu BIAŁY DOM Zakład Przyrodoleczniczy prowadzi kompleksową rehabilitację pacjentów w zakresie schorzeń narządu ruchu, neurologii, reumatologii oraz chorób dróg oddechowych. Swoją ofertę kieruje do pacjentów, którzy poszukują zarówno alternatywnych wobec farmakoterapii zabiegów leczniczych, jak też nowoczesnych metod terapeutycznych z wykorzystaniem najwyższej klasy wyposażenia.

BIAŁY DOM jako jedna z nielicznych placówek w Polsce oferuje możliwość korzystania z rehabilitacji z wykorzystaniem egzoszkieletu, który stanowi obecnie jedno z najbardziej innowacyjnych narzędzi do rehabilitacji osób z niedowładem kończyn dolnych. Swoim pacjentom oferuje możliwość korzystania z zabiegów z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii, terapię indywidualną, a także programy ćwiczeń grupowych profilaktycznych. Wszystkie usługi są świadczone pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych terapeutów.

Więcej informacji na temat Centrum Terapii Narządu Ruchu BIAŁY DOM Zakład Przyrodoleczniczy można znaleźć na stronie: www.bialy-dom.com

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie