Informacje22 sierpnia 2014, 21:30,

Film Sherlock Holmes - Wakacyjne Kino Plenerowe w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


22 sierpnia 2014 roku o godz. 21.30 na parkingu przy ul. Sierakowskiego rozpocznie się szósty pokaz filmowy w piaseczyńskim, wakacyjnym Kinie Plenerowym. Zachęcamy do przyjścia z własnym krzesełkiem czy leżakiem. Tym razem, będzie można obejrzeć film pt.: Atlas chmur, w rolach głównych Jud Law oraz Robert Downey Jr. Zapraszamy do kina plenerowego w Piasecznie.

Film Sherlock Holmes - Wakacyjne Kino Plenerowe w Piasecznie

Film Sherlock Holmes to kolejna odsłona przygód genialnego detektywa Sherlocka Holmesa (Robert Downey Jr.) i jego oddanego przyjaciela dra Johna Watsona (Jude Law). Tym razem bohaterowie prowadzą śledztwo, w którym wszystkie ślady prowadzą do równie wybitnego jak Holmes, lecz o wiele bardziej bezwzględnego, profesora Jamesa Moriarty'ego (Jared Harris). Czy i tym razem Holmes i Watson staną na wysokości zadania i pokrzyżują nikczemne plany swojego przeciwnika?

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje22 sierpnia 2014, 20:00,

Koncert zespołu Stilo - Jazz na Rynku w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

22 sierpnia 2014 roku odbędzie się ostatni z trzech koncertów jazzowych organizowanych w wakacje na rynku miejskim. O godz. 20.00 zapraszamy wszystkich, którzy lubią dobrą muzykę o bogatej instrumentalistyce, na występ zespołu Stilo, polskiego zespołu muzycznego, grającego instrumentalną muzykę alternatywną z pogranicza etno, rocka i jazzu. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Kultury w Piasecznie. Zapraszamy na koncert w ramach Jazz na Rynku.

Koncert zespołu Stilo - Jazz na Rynku w Piasecznie

Zespół Stilo powstał jesienią 1997 roku w Warszawie z inicjatywy gitarzysty i kompozytora Wojciecha Stasiaka. Do wiosny 1999 r. Stilo działało jako "trzyosobowy duet" - Stasiaka wspomagał najpierw kongista Grzegorz Urbaniak, a następnie skrzypaczka Sylwia Świątkowska. W ten sposób opracowywano partie do nagrywanego między latem 1998 r. a latem 1999 r. demo, zarejestrowanego w studiu OKO, działającym przy warszawskim Ośrodku Kultury Ochoty. Więcej informacji na stronie: http://stilospace.pl

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie