Informacje17 stycznia 2013, 00:00,

Film NIESPODZIANKA - Kino z GOK Lesznowola

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza na seans filmowy w ramach Kina z GOK Lesznowola, który odbędzie się 19 stycznia 2013 roku o godz. 18.00. Podczas najbliższego seansu zostanie wyświetlimy film NIESPODZIANKA. Będzie to sympatyczna komedia z muzycznym przytupem. Miejsce: świetlica GOK Lesznowola przy ul. Nowej 6 w Starej Iwicznej. Wstęp wolny. Zapraszamy na film "niespodzianka".

FILM NIESPODZIANKA - KINO Z GOK LESZNOWOLA
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje17 stycznia 2013, 00:00,

Kuba Sienkiewicz zagra w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club Piaseczno zaprasza mieszkańców na koncert KUBY SIENKIEWICZA z zespołem. Jeśli chcecie na żywo zobaczyć i usłyszeć jedną z największych gwiazd polskiej muzyki pop-rockowej zapraszamy do Ósemki 19 stycznia 2013 roku o godz. 21.00. Bilety wstępu w cenie 30 zł. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, które klub może zaoferować - właściciele lokalu proponują wcześniejszy zakup biletów.

KUBA SIENKIEWICZ ZAGRA W 8 BALL CLUB PIASECZNO

Więcej informacji, przeczytacie na stronie 8 Ball Club: www.8ballclub.pl 8 Ball Club znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was do klubu bilardowego 8 Ball Club na występ Kuby Sienkiewicza z zespołem.

Kuba Sienkiewicz - Ona jest.. Koncert w 8-Ball Club Piaseczno
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno