Informacje17 sierpnia 2011, 00:00,

Film Między słowami w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym

W najbliższą niedzielę 21 sierpnia 2011 roku o godzinie 21.15 odbędzie się Piaseczyńskie Kino Plenerowe, podczas którego wyświetlony zostanie film MIęDZY S£OWAMI. Seanse filmowe w sierpniu rozpoczynają się o godzinie 21.15, na parkingu obok Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. Wstęp na Piaseczyńskie Kino Plenerowe jest BEZP£ATNY. Po filmie organizatorzy zachęcają do pozostania na miejscach i przyłączenia się do dyskusji. Więcej informacji o projekcie Piaseczyńskie Kino Plenerowe: www.pkp-info.blogspot.com

FILM MIęDZY S£OWAMI W PIASECZYńSKIM KINIE PLENEROWYM

Między słowami (komedia / melodramat) 50-letni Amerykanin, Bob Harris przyjeżdża do Tokio. Zapomniany gwiazdor telewizyjny ma za zadanie nakręcić reklamę. Proste sceny okazują się trudne do realizacji i zdjęcia zaczynają się przedłużać. Do hotelu, w którym mieszka Bob wprowadza się małżeństwo - Charlotte i John. John jest fotografem i całe dnie poświęca się dla pracy, gdy jego żona nudzi się w hotelowym pokoju. Pozbawiona kontaktu z rodziną i przyjaciółmi Charlotte czuje się samotnie. Zaczyna cierpieć na bezsenność. Po kolejnej nieprzespanej nocy schodzi do baru, w którym spotyka Boba.

Okazuje się, że bezsenność nie jest ich jedynym wspólnym tematem. Charlotte i Bob spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Między młodą kobietą i doświadczonym mężczyzną rodzi się niezwykła przyjaźń. Ona dopiero szuka swojego miejsca w świecie, on jest na kolejnym życiowym zakręcie. Coraz bardziej się do siebie zbliżają, choć zdają sobie sprawę, że ich uczucie nie ma szans na spełnienie. (...) Chcesz dowiedzieć się więcej? Przyjdź w najbliższą niedzielę do kina plenerowego w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje22 sierpnia 2011, 00:00,

Zapraszamy na PIECZENIE ZIEMNIAKA w Lesznowoli

Radny, Sołtys, Rada Sołeczka Lesznowoli, Koło Gospodyń Wiejskich, oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zapraszają mieszkańców na spotkanie integracyjne pod hasłem: PIECZENIE ZIEMNIAKA. Impreza odbędzie się 28 sierpnia 2011 roku o godz. 15.00. Miejsce: teren parku, ul. Dworkowa w Lesznowoli.

PIECZENIE ZIEMNIAKA W LESZNOWOLI

Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji dla dzieci, gry i konkurs, wspólne zabawy. Będzie można spróbować pyszne ciasta Koła Gospodyń Wiejskich, a także będzie koncert zespołu Impuls. Nie zabraknie również muzyki do tańca na dechach. Zapraszamy do wspólnego biesiadowania w Lesznowoli.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola