Informacje29 września 2008, 00:00,

Film Metalica Symfonicznie - Kulturalny Marian Piaseczno

Klub Filmowy Kulturalny Marian działający przy Ośrodku Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza na rozpoczęcie sezonu, podczas którego odbędzie się prezentacja dwóch koncertów zespołu Metallica z orkiestrą symfoniczną z San Francisco: METALICA SYMFONICZNIE. Spotkanie Kulturalnego Mariana odbędzie się 30 września 2008 roku o godzinie 20:00 w sali piaseczyńskiego Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49.

S&M to płyta koncertowa zespołu Metallica nagrana w 1999 z orkiestrą symfoniczną z San Francisco pod batutą Michaela Kamena. Jest to koncertowe "the best of" w zmienionym brzmieniu. Na albumie dodatkowo znajdują się dwa nowe utwory ("No Leaf Clover" i "- Human"). Serdecznie zapraszamy na Wtorek Filmowy!
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje25 września 2008, 00:00,

Dżogurt Charytatywnie Przegląd Zespołów Młodzieżowych

Młodzież Konstancina, Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Konstanciński Dom Kultury serdecznie zapraszają na Przegląd Zespołów Młodzieżowych DżOGURT CHARYTATYWNIE, który odbędzie się w najbliższą sobotę 27 września 2008 roku, od godziny 14:00 w Parku Zdrojowym w Konstancinie. Podczas imprezy odbędą się pokazy: graffiti, ratownictwa medycznego, trening karate oraz fire show. Odbędą się również występy zespołów: Awers, The Saturday Tea, Half Rage oraz gwiazda wieczoru De.Facto.

Dżogurt Charytatywnie Przegląd Zespołów Młodzieżowych

Dżogurt Charytatywnie 2008 plan sobotniej imprezy:

14:00 - Rozpoczęcie warsztatów Fire Show (Igna Cordium)
14:00 - Start graffiti
15:00 - Pokaz ratownictwa medycznego
16:00 - Koncert zespołu AWERS
17:00 - Pokaz karate
17:30 - The Saturday Tea
19:00 - Half Rage
21:00 - Gwiazda wieczoru DE.FACTO
Po zakończeniu koncertu pokaz tańca z ogniem (Igna Cordium)

DE.FACTO - Frunę