Informacje21 sierpnia 2011, 00:00,

Film Kołysanka - Letnie Kino Pod Gwiazdami w Lesznowoli

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza mieszkańców na kino plenerowe pt. LETNIE KINO POD GWIAZDAMI, podczas którego zostanie wyświetlony film KO£YSANKA. Miejsce kina pod gwiazdami: parking przy Urzędzie Gminy Lesznowola, ul.. G.R.N. 66, pod oknami GOK. Wstęp wolny. Przyjdź do kina w Lesznowoli i obejrzyj Kołysankę.

KO£YSANKA

Podczas czwartego seansu, który odbędzie się 26 sierpnia 2011 roku o godz. 21.00, zostanie wyświetlona czarna komedia: Kołysanka, reżyseria Juliusz Machulski (Seksmisja, Kiler, Ile waży koń trojański), który postanowił stworzyć przewrotną mieszankę: połączyć humor z elementami grozy. Kołysanka będzie inteligentną i nietypową komedią, która proponuje widzom oryginalną zabawę konwencjami.

W zagadkowych okolicznościach znikają kolejno mieszkańcy i goście pewnej malowniczej miejscowości. Atmosfera, jak w najlepszych filmach sensacyjnych, gęstnieje ze sceny na scenę, a motorempotęgującym napięcie jest śledztwo prowadzone przez parę policjantów. Jednak tropy urywają się, a niewinne ofiary nadal giną bez śladu, jakby zapadły się pod ziemię… Wartka, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcja fragment po fragmencie odsłania mroczną tajemnicę. Ale Juliusz Machulski nie byłby sobą, gdyby nie było przede wszystkim... śmiesznie, oczywiście! Strasznie śmiesznie...
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola

Informacje22 sierpnia 2011, 00:00,

27 sierpnia zapraszamy na Piknik Integracyjny w £azach

Radni, Sołtys i Rada Sołeczka Sołectwa £azy, a także Gminny Osrodek Lesznowola serdecznie zapraszają mieszkańców na PIKNIK INTEGRACYJNY w £azach, który odbędzie się w sobotę 27 sierpnia 2011 roku o godz. 15.00. Miejsce: plac po byłej szkole - Aleja Krakowska róg £ączności. Organizatorzy zaplanowali: zabawy i konkursy, malowanie buziek, dmuchawce dla dzieci. Nie zabraknie pysznej grochówki, kiełbasek z rożna itp. Uroczystość uświetni muzyk: Mirosław Ziemnicki, który zagra do tańca. Zapraszamy.

PIKNIK INTEGRACYJNY W £AZACH
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola