Informacje24 lipca 2015, 21:30,

Film Grand Budapest Hotel w Kinie Plenerowym Piaseczno

Kolejny pokaz filmowy w ramach Kina Plenerowego już 24 lipca 2015 roku o godzinie 21.30 na parkingu pomiędzy ul. Sierakowskiego a Zgoda w Piasecznie. Zapraszamy na film pt.: Grand Budapest Hotel.

Grand Budapest Hotel w Kinie Plenerowym Piaseczno

Grand Budapest Hotel – brytyjsko-niemiecki komediodramat z 2014 roku w reżyserii Wesa Andersona. Grand Budapest Hotel to film w reżyserii Wesa Andersona opowiada niezwykłe przygody ekscentrycznego portiera ze słynnego europejskiego hotelu w burzliwym okresie międzywojennym. Bohater uwikłany zostaje w aferę wokół kradzieży bezcennego renesansowego obrazu i walkę o przejęcie ogromnej fortuny rodzinnej.