Informacje15 lipca 2011, 00:00,

Film Cztery Pokoje na Piaseczyńskim Kinie Plenerowym

W najbliższą niedzielę 17 lipca 2011 roku o godzinie 21.45 odbędzie się Piaseczyńskie Kino Plenerowe, podczas którego wyświetlony zostanie film CZTERY POKOJE. Seans filmowy rozpoczyna się o godzinie 21.45, na parkingu obok Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. Wstęp na Piaseczyńskie Kino Plenerowe jest BEZP£ATNY. Po filmie organizatorzy zachęcają do pozostania na miejscach i przyłączenia się do dyskusji. Więcej informacji o projekcie Piaseczyńskie Kino Plenerowe: www.pkp-info.blogspot.com

Cztery pokoje to opowieść o jednej nocy, nocy noworocznej, z życia Teda - boya hotelowego. Zaraz na początku filmu otrzymuje on radę od starszego, doświadczonego już pracownika. Niestety biedak nie zdaje sobie sprawy, że z biegiem nocnych godzin zrobi prawie wszystko, co tamten mu odradził. Po pierwsze grupa czarownic potrzebuje Teda, by dostarczył im pewien "składnik" potrzebny do uwarzenia eliksiru, który miał uwolnić ich boginię Dianę. Następnie Ted wkracza w sam środek gwałtownej kłótnikochanków. Tak ostrej, że mężczyzna przystawia broń do głowy boya. W kolejnym pokoju meksykański gangster wraz z żoną "przekonują" go, a raczej zastraszają do opiekowania się przez noc dwójka ich niegrzecznych dzieci. Prawie już nad ranem tej jakże upojnej nocy, upity gwiazdor hollywoodzki wraz z przyjaciółmi prosi go by rozwiązał pewien bardzo niezwykły i niebezpieczny zakład (...) Chcesz dowiedzieć się więcej? Przyjdź na Piaseczyńskie Kino Plenerowe.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje9 lipca 2011, 00:00,

Funk pod gwiazdami by Dj Słomka w Ogród Bar Piaseczno

OGRÓD Bar Piaseczno zaprasza serdecznie mieszkańców, na sobotni funk pod gwiazdami w Piasecznie. W sobotę 9 lipca 2011 roku od godziny 20.00, zagra dla Was Dj Słomka i bedzie przygrywać w klimatach funk oraz wielu innych. Na barze będzie serwowany dodatkowo poncz. OGRÓD Bar znajduje się przy ul. Zgoda 1a w Piasecznie (przy parkingu, między Rynkiem z fontanną, a Parkiem Miejskim - mapa).

OGRÓD Bar Piaseczno
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno