Informacje1 sierpnia 2014, 21:30,

Film Chce się żyć - Wakacyjne Kino Plenerowe w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


1 sierpnia 2014 roku o godz. 21.30 na parkingu przy ul. Sierakowskiego rozpocznie się piątky pokaz filmowy w piaseczyńskim, wakacyjnym Kinie Plenerowym. Zachęcamy do przyjścia z własnym krzesełkiem czy leżakiem. Tym razem, będzie można obejrzeć film pt.: Chce się żyć. Zapraszamy na wakacyjne kino plenerowe w Piasecznie.

Film Chce się żyć - Wakacyjne Kino Plenerowe w Piasecznie

CHCE SIĘ ŻYĆ - Kiedy Mateusz (Dawid Ogrodnik) przyszedł na świat, lekarze wydali na niego wyrok, uznając go za "roślinę". Jednak rodzice chłopca (Arkadiusz Jakubik i Dorota Kolak) nigdy nie pogodzili się z diagnozą, wierząc, że mimo problemów z komunikacją, ich syn jest w pełni sprawny intelektualnie. Mateusz dorasta otoczony troską i miłością, zyskując wiernego przyjaciela - mieszkającą w sąsiedztwie Ankę (Anna Karczmarczyk). Jednak los sprawia, że musi rozłączyć się z rodziną i trafia do specjalistycznego ośrodka. Z dala od bliskich podejmuje trudną walkę o godność i prawo do normalnego życia. Sytuacja Mateusza zmieni się, kiedy do placówki trafi młoda wolontariuszka (Katarzyna Zawadzka), a on sam przyciągnie uwagę lekarki (Anna Nehrebecka), która pracuje nad eksperymentalnymi metodami leczenia.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje3 sierpnia 2014, 13:00,

Morska przygoda z klaunem - bezpłatny spektakl dla dzieci w galerii Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Jakie przedmioty można wyłowić z morza oraz jak przetrwać na bezludnej wyspie pełnej groźnych stworzeń? – dowiedzą się tego wszystkie maluchy, które w najbliższą niedzielę odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Piaseczno. Podczas trzeciego spektaklu z cyklu Wakacje z bajkami, mali widzowie wyruszą w pełną przygód morską wyprawę z poczciwym klaunem.

Morska przygoda z klaunem - bezpłatny spektakl dla dzieci w galerii Auchan Piaseczno

Porywająca i pełna przygód opowieść o leciwym klaunie przeniesie najmłodszych gości podwarszawskiej galerii handlowej Auchan do fascynującego świata teatru i bajki. Wyprawa, na którą wybiera się bohater spektaklu, zapowiada się spokojnie. Planuje on bowiem wyruszyć - wraz z najmłodszymi gośćmi galerii handlowej - na morskie wody, aby powędkować. Jednak straszliwy sztorm pokrzyżuje cały plan! Porwana przez silny wiatr łódeczka trafi bowiem na małą, bezludną wyspę zamieszkałą między innymi przez groźne lwy. Czy klaunowi uda się przeżyć na plaży oraz szczęśliwie wrócić do domu? Zdaje się, że bohater będzie potrzebował pomocy małych widzów.

Morska przygoda z klaunem - bezpłatny spektakl dla dzieci w galerii Auchan Piaseczno

Przedstawienie pt. „Stary klaun i morze” będzie już trzecim spotkaniem z cyklu „Wakacje z bajkami”, jakie galeria handlowa przygotowała dla swoich najmłodszych gości. Spotkanie z aktorami oraz bajkowymi postaciami to wspaniała alternatywa dla komputera czy bajek oglądanych w telewizji. Bezpłatny spektakl odegrany zostanie w niedzielę 3 sierpnia 2014 roku w pasażu galerii w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie. Historia starego klauna zostanie przedstawiona trzykrotnie: o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp wolny!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie