Informacje8 sierpnia 2014, 21:30,

Film Atlas chmur - Wakacyjne Kino Plenerowe w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


8 sierpnia 2014 roku o godz. 21.30 na parkingu przy ul. Sierakowskiego rozpocznie się szósty pokaz filmowy w piaseczyńskim, wakacyjnym Kinie Plenerowym. Zachęcamy do przyjścia z własnym krzesełkiem czy leżakiem. Tym razem, będzie można obejrzeć film pt.: Atlas chmur. Zapraszamy na wakacyjne kino plenerowe w Piasecznie.

Film Atlas chmur - Wakacyjne Kino Plenerowe w Piasecznie

ATLAS CHMUR największe filmowe widowisko 2012 roku, oparte na bestsellerowej epopei Davida Mitchella, którego styl krytycy porównują do estetyki dzieł Vladimira Nabokova, a oryginalną wizję świata do spostrzeżeń takich mistrzów jak Umberto Eco, Haruki Murakami i Philip K. Dick. W filmie śledzimy losy postaci z różnych epok i zakątków świata, których najbardziej błahe decyzje i czyny mają daleko idący wpływ na teraźniejszość, przyszłość, a nawet przeszłość naszej planety. "Atlas chmur" jest ucztą nie tylko dla wielbicieli zapierających dech w piersiach opowieści przygodowych, ale także spostrzegawczych miłośników X Muzy. Każda z gwiazd występuje w filmie w kilku nierozpoznawalnych na pierwszy rzut oka wcieleniach, dając popis wirtuozerskiej gry i ironicznego dystansu do swojego dotychczasowego wizerunku.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje4 sierpnia 2014, 18:52,

Lato w mieście na sportowo


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W sierpniu Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia sportowo-rekreacyjne. Akcja Lato w mieście trwa. W programie przewidziano liczne gry zespołowe, basen, a także wyjazd do Kompleksu Basenów Termalnych w Mszczonowie. Ponadto organizatorzy zachęcają do aktywnego wypoczynku w weekendy. W Parku Zdrojowym zaplanowano turnieje: piłki siatkowej i szachowy. Szczegółowy program na plakacie

Lato w mieście na sportowo

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie