Informacje29 lutego 2012, 00:00,

Filia poczty otwarta w urzędzie UMiG Piaseczno

Od 29 lutego 2012 roku w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno na półpiętrze przy sali konferencyjnej czynna jest filia Urzędu Pocztowego nr 1.Punkt ten świadczy niemal wszystkie usługi realizowane przez Pocztę Polską - za wyjątkiem odbioru listów awizowanych, nadawania pocztexu, przekazów pocztowych. Godziny otwarcia: pon: 8.15 - 17.45; wt - pt: 8.15 - 15.45. Zapraszamy do korzystania.

Informacje1 marca 2012, 00:00,

Bezpłatny trening w Fitness Xpress

Cieszymy się, że naszą prezentacją mamy przyjemność rozpocząć piaseczyński przegląd klubów fitness. Najważniejsze jest dla nas uczestnictwo w popularyzacji aktywnego stylu życia, który jest najlepszą profilaktyką wielu schorzeń cywilizacyjnych.
Na rynku jesteśmy najkrócej, otwarcie odbyło się zaledwie 15 lutego, ale klub tworzą ludzie z długoletnim doświadczeniem w branży fitness, w związku z czym doskonale znamy potrzeby klientów.
Każdy z klubów fitness ma swoje grono odbiorców. Fitness Xpress jest kameralnym klubem tylko dla Pań. Pragniemy, aby  każda kobieta czuła się u nas komfortowo i z uśmiechem na twarzy wychodziła z każdego treningu.
W Fitness Xpress oferujemy trening obwodowy z wykorzystaniem oryginalnych urządzeń amerykańskiej firmy PACE. Dzięki zastosowaniu w nich oporu hydraulicznego, istnieje możliwość dostosowania obciążenia i celów treningowych do poziomu każdego uczestnika.Trening jest prosty, bezpieczny i szybko daje oczekiwane efekty.
O zaletach takiego treningu i zaletach naszego klubu będziemy pisać w kolejnych dniach-odcinakch naszej prezentacji.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Fitness Xpress

Klub dla każdej Pani!

Stara Iwiczna, ul. Nowa 6
Tel. (22) 101 33 71, 885 01 30 70

Klub jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00-20.00
 i w sobotę-niedzielę: 10.00-16.00.

www.fitnessxpress.pl
e-mail: fitnessxpress6@gmail.com

Mamy przyjemność zaprosić Cię do klubu Fitness Xpress. To  wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o kobietach i tylko dla Nich. Wspólnie z Nimi tworzymy niepowtarzalną atmosferę tego miejsca.

Cieszymy się zainteresowaniem i  zdobywamy uznanie Pań, które:

• nie chcą ćwiczyć w tradycyjnym fitness klubie
  • chcą dbać o swój wygląd, kondycję fizyczną, psychiczną
  • chcą uzyskać szybkie i wymierne efekty (spalone kalorie, zgubione centymetry) szanują swój czas
  • chcą, by instruktor aktywnie uczestniczył w ich treningu
  • chcą ćwiczyć swobodnie, bez skrępowania
  • chcą się bawić razem z przyjaciółkami i nawiązywać nowe znajomości oraz…
  • realizować te cele w nowoczesnym, a zarazem przytulnym i kameralnym miejscu!

Jeśli należysz do grona kobiet o podobnych preferencjach, zapraszamy Cię do naszego klubu. To wszystko odnajdziesz w Fitness Xpress.

Tylko 30 minut treningu na naszych nowoczesnych urządzeniach, dostosowanych do potrzeb kobiet XXI wieku, zapewnia efekt pełnego treningu obwodowego.

30 minut dla ciała i ducha.

Przyjdź. Sprawdź. Nasz Zespół pozostaje do Twojej dyspozycji. Odpowiemy na pytania dotyczące właściwości, sposobu i gwarancji efektów naszego treningu. Przedstawimy pełną ofertę klubu.

Nasza dzisiejsza oferta:

Pierwsze 5 osób, które w godzinach  12.00-13.00 zadzwoni pod numer 885 01 30 70 otrzyma po jednym zaproszeniu na trening w Fitness Xpress.

Zapraszamy!

Wypełnij ankietę, a otrzymasz jednorazowe bezpłatne wejście do Fitness Xpress