Informacje9 października 2015, 10:30,

Filharmonia Narodowa Estrada Kameralna w Piasecznie

9 października 2015 roku w godz. 10.30, 11.30, 12.30 odbędą się spotkania w ramach cyklu koncertów Filharmonia Narodowa Estrada Kameralna - Co nam przyniósł XX wiek ? / przepis na muzykę. Giovanni Paisiello - La serva padrona - przedstawienie operowe w kostiumach. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49 Koszt udziału jednego dziecka wynosi 8 zł (płatne w dniu koncertu w kasie Domu Kultury).

Filharmonia Narodowa. Wspólnie z Filharmonią Narodową w Warszawie organizujemy koncerty edukacyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz dla klas 0-III. Koncerty prowadzi Pani Malina Sarnecka mająca doskonały kontakt z dziećmi, a wśród artystów znajdują się znani soliści, oraz utalentowani wykonawcy.

Informacje6 października 2015, 20:00,

Mój boski rozwód monodram Krysi Podleskiej - Wtorek Teatralny

6 października 2015 roku o godz. 20.00 odbędzie się monodram Krysi Podleskiej pn.: Mój boski rozwód. Monodram jest pełen humoru. Krystyna Podleska gra z taką werwą, że publiczność ani na chwilę nie jest znudzona. Sprawna reżyseria i dobre aktorstwo stanowią gwarancję miłego wieczoru. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Wstęp: 20 zł. Zapraszamy na Wtorek Teatralny do Centrum Kultury w Piasecznie.

Mój boski rozwód monodram Krysi Podleskiej - Wtorek Teatralny

Monodram pt. Mój boski rozwód w wykonaniu Krystyny Podleskiej i reżyserii Jerzego Gruzy. Aktorka jest rozpoznawalna z roli w kultowej komedii „Miś” (dziewczyna prezesa Ryszarda Ochódzkiego). Jerzego Gruzy natomiast chyba nie trzeba przedstawiać, gdyż uchodzi za jednego z najwybitniejszych polskich reżyserów filmowych („Wojna domowa”, „Czterdziestolatek”). Temat spektaklu dotyczy historii kobiety w średnim wieku, którą porzuca mąż, a córka wyprowadza się do narzeczonego. Bohaterce (Angeli) pozostają do wypełnienia pustki pies i telefon. Musi odnaleźć się w nowej sytuacji i odzyskać sens życia i szczęście.