Informacje7 października 2014, 18:00,

Filcowe zawijaski - broszka lub kolczyki - warsztaty artystyczne


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Konstanciński Dom Kultury zaprasza na warsztaty artystyczne nt.: Filcowe zawijaski - broszka lub kolczyki, które odbędą się we wtorek 7 października 2014 roku w godz. 18:00-21:00. Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15 Konstancin-Jeziorna.

Filcowe zawijaski - broszka lub kolczyki - warsztaty artystyczne

Każdy kto lubi szycie, dzierganie itp., wie ile ścinków zostaje po wykonaniu naszych prac. Wyrzucić szkoda, ale przecież rękodzieło to również sztuka wykorzystania resztek. A wykorzystywanie skawków bajecznie kolorowego filcu to prawdziwa przyjemność łączenia kolorów i wymyślania wzorów. Co można zrobić z resztek arkusza filcowego przekonamy się na naszych warsztatach. Zapraszamy! Udział w warsztatach : 20 zł.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Informacje8 października 2014, 18:00,

Co decyduje o naszym samopoczuciu: myśli czy emocje?


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na spotkanie Akademii Pozytywnego Myślenia pn.: Co decyduje o naszym samopoczuciu: myśli czy emocje? Spotkanie odbędzie się 8 października 2014 roku. Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15 Konstancin-Jeziorna.

Co decyduje o naszym samopoczuciu: myśli czy emocje?

Pozytywna myśl jest 1000 razy silniejsza od negatywnej. Na dowód tego proponuję proste ćwiczenie: pomyśl teraz o czymś przyjemnym. O wakacjach, o spotkaniu z bliską osobą, o przyjemnych chwilach z przyjaciółmi. Zrób to teraz, dla siebie, pamiętając o tym, że nikt nie zadba o ciebie lepiej niż Ty sama/sam. Jeśli wykonasz to ćwiczenie rzetelnie, na pewno poczujesz w sobie pozytywne emocje. Tak łatwo możemy wpływać na swoje samopoczucie. Dlaczego zatem w tak rzadko to robimy? Wiesz, że zawsze masz wybór. Możesz słuchać i patrzeć na codzienną lawinę złych wiadomości i czuć się źle lub nauczyć się filtrować codzienność i kreować swoje życie, myśląc pozytywnie. Tę umiejętność zdobędziesz uczestnicząc w wykładach i warsztatach AKADEMII POZYTYWNEGO MYŚLENIA, która zgromadziła już wielu słuchaczy.

Regularnie dwa razy w miesiącu uczymy się jak żyć świadomie i poprawić jakość swojego życia. Zapraszam Cię serdecznie i pamiętaj: Uważaj na swoje myśli, stają się wszak słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, staja się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, staja się charakterem. Uważaj na swój charakter, on staje się Twoim losem. Frank Outlaw.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie