Informacje25 stycznia 2014, 00:00,

FIGHT NIGHT PIASECZNO - zawodowa gala kickboxingu i K1 w Piasecznie

XFight Piaseczno oraz GOSIR Piaseczno zapraszają na zawodową galę kickboxingu i K1 pn.: FIGHT NIGHT PIASECZNO, która odbędzie się 8 lutego 2014 roku w hali GOSIR Piaseczno, przy ulicy. Generała Sikorskiego 20 w Piasecznie. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno - Zdzisław Lis. Zapraszamy na Fight Night Piaseczno.

FIGHT NIGHT PIASECZNO

Podczas gali swoje walki stoczą zawodnicy X Fight Piaseczno, między innymi: Dorota Godzina, Paulina Frankowska, Adam Rajczak, Marcin Nasiadko, Mariusz Niziołek. Na gali zostanie rozegrany mecz kickboxingu Polska - Słowacja i pierwszy w Polsce turniej K1 kobiet. Na gali zobaczymy również walki bokserskie i pokazy MMA. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zmagań naszych zawodników podczas Gali Sportów Walki Fight Night Piaseczno.

Gwiazdami gali będą nasi mistrzowie świata Dorota Godzina oraz Mariusz Niziołek. Największymi atrakcjami zawodów będzie Mecz Polska - Słowacja w kickboxingu w formule full-contact oraz pierwszy w Polsce turniej K-1 kobiet o puchar Burmistrza Piaseczna. W ramach meczu Polska - Słowacja Mariusz Niziołek (81 kg)bronić będzie tytułu zawodowego międzynarodowego Mistrza Polski. Niezwykle ciekawie zapowiada się też turniej K-1 kobiet w którym wystąpi Dorota Godzina a jej najtrudniejszą rywalką będzie Weronika Petrikowa aktualna v-ce Mistrzyni Świata Kickboxingu ze Słowacji. W gali wystąpią ponadto inni piaseczyńscy Kickboxerzy : Przemysław Żak (81 kg), Marcin Nasiadko (60 kg) czy Łukasz Wichowski (81 kg). Niezwykle trudne zadanie stanie przed Markiem Kołątajem z X fight, który w formule low kick walczyć będzie z aktualnym Mistrzem Świata Kamilem Rutą z Kobyłki

Nie zabraknie również atrakcji dla miłośników boksu. Bokserski pojedynek stoczy młody, utalentowany Adam Rajczak a jego przeciwnikiem będzie Jakub Nasiłowski z K.S. Raszyn. Emocji zatem nie zabraknie - w trakcie gali swoje umiejętności zaprezentują także najmłodsi zawodnicy KS X fight, odbędzie się pokaz MMA sekcji KS Piaseczno, będą konkursy dla publiczności oraz inne niespodzianki.

Planowane walki i pokazy na Gali Piaseczno Fight Night 2014

WALKA O TYTUŁ MIĘDZYNARODOWEGO MISTRZA POLSKI
1. Mariusz Niziołek (KS X Fight)– Tomas Neupauer (SLO) 81 kg full contact MMP 5x2 min
TURNIEJ K-1 KOBIET O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY PIASECZNO
2. Finał turnieju kobiet 56 kg K-1 - 3x2 min
3. 1 walka eliminacyjna kobiet –
Dorota Godzina (KS X Fight)– Ewelina Nowosielska (Semiramida Pułtusk)
4. 2 walka eliminacyjna kobiet –
Weronika Petrikowa (SLO)– Elżbieta Gerc (Wicher Kobyłka)
WALKI RANKINGOWE
5. Marcin Nasiadko (KS X Fight)– Frantisek Lukac (SLO) 60 kg full contact 3x2 min
6. Paulina Frankowska (KS X Fight)– Monika Kędzierska (CSW Kraków) 65 kg K-1 3x2
7. Mark Kołątaj (KS X Fight)– Kamil Ruta (Wicher Kobyłka) 81 kg low kick 3x2 ?
8. Michał Polak (Gwiazda Bydgoszcz)– Robert Rajewski (Sanda Płock)- K-1 67 kg 3x2 min
9. Przemysław Żak (KS X Fight)- Marcin Jarmołowicz (Panzer Suwałki)– low Kick 81 kg 3x2min
10. Łukasz Wichowski (KS X Fight)- Bartłomiej Guzik (CSW Kraków) full contact 81 kg 3x2 min
11. Adam Rajczak (KS X Fight)– Jakub Nasiłowski (KS Raszyn) - boks 67 kg - 3x3 min.
POKAZY
MMA – sekcji KS Piaseczno
GRUPY DZIECIĘCEJ - KS X Fight

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis informacyjny gminy Piaseczno

Informacje26 stycznia 2014, 00:00,

Kino Nieprzeciętne Piaseczno spotkania filmowe

Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza na spotkania filmowe przygotowane dla młodzieży gimnazjalnej oraz ponad gimnazjalnej (z możliwością rozszerzenia grona adresatów) pn.: Kino Nieprzeciętne. Spotkanie odbędzie się 28 stycznia 2014 roku o godz. 12.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny.

KINO NIEPRZECIĘTNE PIASECZNO SPOTKANIA FILMOWE

Projekcja filmu zostanie poprzedzona komentarzem a zakończona krótką dyskusją. Dodatkowo nauczyciele będą zaopatrzeni w scenariusze zajęć do kontynuowania rozmowy na temat filmu na zajęciach w szkole. Zapraszamy do Kina Nieprzeciętnego w Piasecznie!
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Piaseczno