Informacje19 września 2015, 19:00,

Fiesta Latina - Rytmy Karaibskie w centrum Józefosławia

Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław, Magazyn Sąsiedzi, restauracja Lawenda, Instytut Kultury Latynoamerykańskiej Sollares xapraszają na FIESTA LATINA Rytmy karaibskie w sercu Józefosławia. Słońce, plaża i taniec zapisane w nutach salsy, bachaty i merengue.

Fiesta Latina - Rytmy Karaibskie w centrum Józefosławia

Impreza Fiesta Latina odbędzie się w sobotę 19 września 2015 roku w Restauracji LAWENDA Przy Stadninie przy ul. Działkowa 54. Karaibskie przysmaki i drinki: chipsy i salsa, nachos, sałatki tex-mex, fajita, chili con carne oraz tequila, margarita, piwo i wiele, wiele więcej... Mile widziane stylizacje karaibskie ! Podczas wieczoru liczne konkursy z nagrodami! Wieczór poprowadzi DJ Kike z Meksyku.

Program Fiesta Latina:
19:00 - rozpoczęcie fiesty
20:00-21:00 - taneczne show salsy, merengue i bachaty + warsztaty salsy
23:00 -24:00 - Koncert zespołu latynoskiego Los Tres.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11439
Informacje19 września 2015, 12:00,

Otwarcie strażnicy OSP Piaseczno

19 września 2015 roku o godz. 12.00 serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie nowo wybudowanej strażnicy dla OSP Piaseczno przy ul. Dworcowej. Wszystkich pragnących uczestniczyć w tym wydarzeniu zapraszamy na godzinę 12.00 , kiedy to przed nową siedzibą odsłonięta zostanie pamiątkowa tablica. Po przekazaniu obiektu mieszkańcy będą mieli okazję zwiedzić nową siedzibę OSP, obejrzeć wozy strażackie z bliska, a także zrelaksować się podczas występu orkiestry dętej. Będzie na nich czekał także swojski poczęstunek w postaci grochówki.

Otwarcie strażnicy OSP Piaseczno

Inwestycja, która kosztowała gminę Piaseczno ok 2,1 mln zł, to nowoczesny budynek o powierzchni użytkowej 620 mkw. Obiekt posiada trójstanowiskowy garaż z zapleczem warsztatowym, sale szkoleniowe, pomieszczenia socjalne, magazynowe oraz węzeł cieplny. Strażnicę wybudowano łącznie z infrastrukturą towarzyszącą, taką jak przyłącze wodociągowe, kanalizacje sanitarne i deszczowe, przyłącze energetyczne, plac manewrowy z parkingiem, ogrodzenie i oświetlenie terenu wraz z bramami wjazdowym i zbiornikiem retencyjnym. – Przekazywany obiekt zdecydowanie poprawi warunki pracy strażaków, garażowania samochodów pożarniczych i przechowywania sprzętu dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań instalacyjnych i architektonicznych – wyjaśnia burmistrz Zdzisław Lis. Dodatkowym atutem jest system powiadamiania GSM, z którego korzystać będą strażacy.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Anonimowy, 16 lipca 2019
Aha, to teraz wiadomo, skąd w Piasecznie tyle tych stoisk z pismem "Strażnica". Chodziło po prostu o rozreklamowanie nowego przybytku Ochotniczej Straży Pożarnej.
Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=9598