Informacje19 września 2015, 19:00,

Fiesta Latina - Rytmy Karaibskie w centrum Józefosławia


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław, Magazyn Sąsiedzi, restauracja Lawenda, Instytut Kultury Latynoamerykańskiej Sollares xapraszają na FIESTA LATINA Rytmy karaibskie w sercu Józefosławia. Słońce, plaża i taniec zapisane w nutach salsy, bachaty i merengue.

Fiesta Latina - Rytmy Karaibskie w centrum Józefosławia

Impreza Fiesta Latina odbędzie się w sobotę 19 września 2015 roku w Restauracji LAWENDA Przy Stadninie przy ul. Działkowa 54. Karaibskie przysmaki i drinki: chipsy i salsa, nachos, sałatki tex-mex, fajita, chili con carne oraz tequila, margarita, piwo i wiele, wiele więcej... Mile widziane stylizacje karaibskie ! Podczas wieczoru liczne konkursy z nagrodami! Wieczór poprowadzi DJ Kike z Meksyku.

Program Fiesta Latina:
19:00 - rozpoczęcie fiesty
20:00-21:00 - taneczne show salsy, merengue i bachaty + warsztaty salsy
23:00 -24:00 - Koncert zespołu latynoskiego Los Tres.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11439
Informacje20 września 2015, 11:00,

LOTTO Poland Bike Marathon jedzie do Konstancina-Jeziorny


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

LOTTO Poland Bike Marathon wkracza w decydującą fazę. Do końca sezonu pozostały tylko trzy etapy. Najbliższy, czternasty już z zaplanowanych szesnastu w tegorocznym cyklu, odbędzie się w niedzielę 20 września w Konstancinie-Jeziornie, oddalonym zaledwie o 18 km od centrum Warszawy. Kolorowy peleton amatorów na rowerach górskich, prowadzony przez Grzegorza Wajsa, zawita tu drugi raz. Miasteczko Poland Bike, Biuro Zawodów oraz start i meta kolarskich wyścigów znajdą się, tak jak przed rokiem, na terenie Parku Zdrojowego w Konstancinie-Jeziornie. To pełne uroku miejsce z tężnią solankową i amfiteatrem.

LOTTO POLAND BIKE MARATHON JEDZIE DO KONSTANCINA-JEZIORNY

- Konstancin-Jeziorna urzekł nas w zeszłorocznym debiucie. Do jedynego uzdrowiska na Mazowszu wracamy z dużą radością – mówi Grzegorz Wajs, organizator LOTTO Poland Bike Marathon. - Wyścigi będą przebiegać po urozmaiconej trasie wytyczonej ścieżkami i duktami leśnymi Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. To wymarzony teren do rowerowej rekreacji. Dodatkową atrakcją jest piękna lokalizacja kolarskiego miasteczka w Parku Zdrojowym. Zapraszam całe rodziny do Konstancina-Jeziorny w niedzielę 20 września. Wystartować może każdy. Wystarczy mieć rower i kask.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

LOTTO POLAND BIKE MARATHON JEDZIE DO KONSTANCINA-JEZIORNY

Rywalizacja tradycyjnie odbędzie się na trzech dystansach: MAX (60 km), MINI (30 km) oraz FAN (8 km - dla uczniów i uczennic szkół podstawowych, otwarte mistrzostwa Konstancina-Jeziorny w kolarstwie górskim). Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-6 lat.

XIV etap LOTTO Poland Bike Marathon 2014 organizowany jest we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.

BIURO ZAWODÓW Konstancin-Jeziorna, Park Zdrojowy (Miasteczko Poland Bike) – 19 września (sobota) godz. 17.00-20.00 oraz 20 września (niedziela) godz. 8.30-11.00 (dystans FAN) i godz. 8.30-12.00 (dystanse MINI i MAX)

LOTTO POLAND BIKE MARATHON JEDZIE DO KONSTANCINA-JEZIORNY

PROGRAM ZAWODÓW
8.30-11.00 - zapisy w Biurze Zawodów (dystans FAN)
8.30-12.00 - zapisy w Biurze Zawodów (dystanse MINI i MAX)
9.00-10.30 - zapisy w Chatce Małolatka (dystans Mini Cross)
10.45 - start Mini Cross (2-4 i 5-6 lat) na terenie Miasteczka Poland Bike
11.10 - ustawianie zawodników na starcie dystansu FAN (sektor I - rocznik 2001-2002, sektor II - rocznik 2003-2004, sektor III - rocznik 2005-2006, sektor IV rocznik 2007-2008)
11.15 - start dystansu FAN (8 km)
12.20 - ustawianie zawodników w sektorach (I-X) na starcie dystansów MAX i MINI
12.30 - start dystansów MAX (60 km) i MINI (30 km)
13.00 - dekoracja dystansów FAN i Mini Cross oraz losowanie nagród dla uczestników
15.45 - dekoracja dystansów MINI i MAX oraz losowanie nagród dla uczestników

LOTTO POLAND BIKE MARATHON JEDZIE DO KONSTANCINA-JEZIORNY

DODATKOWE INFORMACJE Podczas maratonu będzie funkcjonował elektroniczny system pomiaru czasu (start i meta) oraz na trasie kontrolna mata elektronicznego pomiaru czasu. Po zakończeniu zawodów zawodnicy otrzymają swój wynik SMSem (warunek - przy rejestracji należy podać nr telefonu komórkowego). W Miasteczku Poland Bike będzie można skorzystać z bezpłatnego serwisu rowerowego firm OLSH i Beat Bike (regulacje sprzętu, hamulce, przerzutki, wymiana dętek, serwis postartowy). Dla wszystkich uczestników maratonu bufety na trasie i w Miasteczku Poland Bike („kolarski makaron”, ciasta, ciasteczka, owoce, batony, napoje, izotoniki itp.). Dla dzieci – Chatka Małolatka (malowanie buziek, zajęcia i zabawy plastyczne, edukacyjne i integracyjne konkursy pod okiem wyspecjalizowanych animatorów).

LOTTO POLAND BIKE MARATHON JEDZIE DO KONSTANCINA-JEZIORNY

Więcej na www.polandbike.pl i www.facebook.com/Poland.Bike.Marathon

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=10510

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie