Informacje20 lutego 2016, 20:00,

Fiesta Cubana w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Sollares zaprasza na koncert salsy kubańskiej, który odbędzie się 20 lutego 2016 roku o godz. 20.00 w Klubie Kultury w Józefosławiu (ul. Urocza 14). Bilety w cenie 20 zł (do nabycia przed imprezą lub w przedsprzedaży w siedzibie Sollares przy ul. Wilanowskiej 19 w Józefosławiu). Przeniesiemy się do Hawany lat 50 tych. Zagrają, zaśpiewają i zatańczą muzycy z Kuby. Fiesta Cubana to genialny pomysł na końcówkę karnawału !

Fiesta Cubana w Józefosławiu

W magiczną podróż w krainę salsy zabierze nas zespół Los Reyes de la Salsa: Noel Horta Sanchez (Kuba) - gitara i śpiew, Yoilan Peres Harriette (Kuba) - gitara i śpiew, Luis Nubiola (Kuba) - saksofon, Aicardo Mosquera (Kolumbia) - perkusja, śpiew i taniec, Podczas koncertu pokaz SALSY! Więcej informacji: instytut@sollares.pl, tel. 793-333-080

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje20 lutego 2016, 11:00,

Bajki z kliszy oraz zabawy z dźwiękami w Przystanku Kultura


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Przystanek Kultura w Piasecznie i Wszechnica Rodzica zaprasza na bajki z kliszy oraz zabawy z dźwiękami. Spotkanie odbędzie się 20 lutego 2016 roku o godz. 11.00 w Przystanku Kultura, przy Placu Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy na bajkę z kliszy!

BAJKI Z KLISZY ORAZ ZABAWY Z DŹWIĘKAMI W PRZYSTANKU KULTURA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie