Informacje21 maja 2016, 10:00,

Festyn szkolny w Złotokłosie 2016

21 maja 2016 roku w godz. 10.00-14.00 przy szkole w Złotokłosie odbędzie się Festyn Szkolny. Jak każdego roku, festyn szkolny będzie okazją do ciekawego spędzenia wolnego czasu.

FESTYN SZKOLNY W ZŁOTOKŁOSIE

W trakcie festynu zorganizowane będą zabawy dla maluchów (dmuchańce, malowanie twarzy). Mamy, które 26 maja mają swoje święto, zostaną, uhonorowane w specjalny sposób za swój codzienny trud – darmowym makijażem wykonanym przez wizażystki.

Zaplanowano również występy uczniów, loterię fantową z atrakcyjnymi nagrodami , pokazy lokalnego klubu judo oraz turniej siatkarski. Nie zabraknie też historycznych akcentów. Atrakcją będzie prezentacja historycznej powieści sensacyjnej Sebastiana Sęka „Gra o honor”.

FESTYN SZKOLNY W ZŁOTOKŁOSIE

Na Festyn do Złotokłosu dojechać będzie można piaseczyńską kolejką wąskotorową. Odjazd ze stacji Piaseczno Miasto nastąpi o godz. 11:00. Pociąg ze stacji Złotokłos odjedzie do Piaseczna o godzinie 13:00. Pociąg na swoim kolejowym szlaku będzie zatrzymywał się na wszystkich przystankach.

Informacje19 maja 2016, 08:00,

XIX sesja Rady Powiatu Piaseczyńskiego

XIX sesja Rady Powiatu Piaseczyńskiego rozpocznie się 19 maja 2016 roku (czwartek) o godz. 8:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Piasecznie ul. Chyliczkowska 14.

XIX sesja Rady Powiatu Piaseczyńskiego

Porządek sesji:
1) otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności,
2) przyjęcie porządku obrad,
3) ślubowanie Radnego w związku z obsadzeniem mandatu,
4) powołanie Komisji Skrutacyjnej do wyboru Przewodniczącego Rady Powiatu Piaseczyńskiego,
5) wybór Przewodniczącego Rady Powiatu Piaseczyńskiego,
6) rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmian w uchwale w sprawie wieloletniej prognozy finansowej powiatu piaseczyńskiego,
7) rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmian w uchwale budżetowej na 2016 rok,
8) interpelacje i wolne wnioski Radnych,
9) sprawy różne,