Informacje26 maja 2007, 00:00,

Festyn Szkolny na terenie Zespołu Szkół w Złotokłosie

Kurier Południowy poinformował, że: dyrekcja, rada pedagogiczna i uczniowie zapraszają na festyn szkolny, który odbędzie się w sobotę 26 maja 2007 roku w godzinach od 10:00 do 14:00, na terenie Zespołu Szkół w Złotokłosie przy ulicy Traugutta 10. W programie szkolnego festynu przewidziano wiele atrakcji, między innymi: wystawę Historia Szkoły, aukcje prac dzieci, konkursy, zawody sportowe dla dzieci i rodziców, loterie fantowe, jazdy konne, wspólne fotografie, karuzelę, jazdę wozem strażackim. Tradycyjnie nie zabraknie również kiełbasek z grilla, chłopskiego jadła i słodkości. Dochód ze szkolnego festynu w Złotokłosie przeznaczony zostanie na cele szkolne. Serdecznie zapraszamy!

Przydatny plan Złotokłosu: link
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje27 maja 2007, 00:00,

Pani Burmistrz Góra Kalwaria już nie dla internautów

Nie można już zadać pytań Pani Burmistrz miasta i gminy Góra Kalwaria, poprzez stronę internetową: www.gorakalwaria.pl. Pytania internautów były raczej ostre i krytyczne. Każdy mógł je zadać, czekać na odpowiedź i porównać z rzeczywistością. Urząd nie wyklucza powrotu do tej opcji kontaktu. ¬ródło informacji: gazeta podwarszawska Nad Wisłą.
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria