Informacje26 maja 2007, 00:00,

Festyn Szkolny na terenie Zespołu Szkół w Złotokłosie

Kurier Południowy poinformował, że: dyrekcja, rada pedagogiczna i uczniowie zapraszają na festyn szkolny, który odbędzie się w sobotę 26 maja 2007 roku w godzinach od 10:00 do 14:00, na terenie Zespołu Szkół w Złotokłosie przy ulicy Traugutta 10. W programie szkolnego festynu przewidziano wiele atrakcji, między innymi: wystawę Historia Szkoły, aukcje prac dzieci, konkursy, zawody sportowe dla dzieci i rodziców, loterie fantowe, jazdy konne, wspólne fotografie, karuzelę, jazdę wozem strażackim. Tradycyjnie nie zabraknie również kiełbasek z grilla, chłopskiego jadła i słodkości. Dochód ze szkolnego festynu w Złotokłosie przeznaczony zostanie na cele szkolne. Serdecznie zapraszamy!

Przydatny plan Złotokłosu: link
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje24 maja 2007, 00:00,

Chojnowska Majówka - impreza plenerowa w Chojnowie

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie (filia w Chojnowie) serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na imprezę plenerową pod tytułem: Chojnowska Majówka, która odbędzie się w sobotę: 26 maja 2007 roku (Dzień Matki) w Chojnowie naprzeciwko Świetlicy Wiejskiej, przy ulicy Klonowej. Chojnowska Majówka odbędzie się w godzinach od 14:00 do 21:00.

Organizatorem imprezy jest Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie przy udziale: Klubu Seniora w Chojnowie, OSP w Chojnowie, Sołtysów i Rad Sołeckich Chojnowa, Orzeszyna i Pilawy. Serdecznie zapraszamy na Chojnowską Majówkę do Chojnowa.

Chojnów to wieś położona w powiecie piaseczyńskim, w gminie Piaseczno. Zobacz wieś Chojnów na mapie: link
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno