Informacje26 maja 2018, 12:00,

Festyn Rodzinny Trzeźwo, Zdrowo, Na Sportowo CONSTANS 2010 Konstancin


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


26 maja 2018 roku Konstancińskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich CONSTANS 2010 oraz Gminny Punkt Konsultacyjny Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień organizują już po raz piąty festyn promujący trzeźwy i zdrowy styl życia. Warto przyjść do Parku Zdrojowego i rodzinnie spędzić czas na festynie pt.: Trzeźwo, zdrowo, na sportowo z CONSTANS 2010, pełnym rozrywek i atrakcji dla uczestników w każdym wieku.

FESTYN RODZINNY TRZEŹWO, ZDROWO, NA SPORTOWO CONSTANS 2010 KONSTANCIN

Promowanie zdrowego i trzeźwego sposobu spędzania wolnego czasu wspólnie przez rodziny i dzieci, to cele organizatorów tego pożytecznego i potrzebnego festynu. Na uczestników tegorocznej imprezy czeka wiele atrakcji. W Amfiteatrze - wystąpią zespoły Hexa, Majtki Pana Kapitana, Rafał Jakubowski z zespołem. Imprezę zakończy znana Kapela Praska. Będzie można obejrzeć pokaz tańca towarzyskiego ,który zaprezentują dzieci i młodzież ze Szkoły tańca EMOTION. Będą konkursy dla dzieci, zabawy sportowe dla rodzin, występy iluzjonisty. W specjalnie przygotowanej strefie, dzieci będą miały możliwość zabawy i rekreacji, a mobilne miasteczko ruchu drogowego umożliwi im naukę obowiązujących reguł poprzez zabawę. Na odwiedzających festyn organizatorzy przygotowali słodki poczęstunek - szczęśliwe ciastko z nagrodami. Główną nagrodę, którą w tym roku jest rower ufundował Partner Festynu - Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Podczas festynu swoją działalność zaprezentują Stowarzyszenia i Kluby Abstynenckie działające na terenie województwa mazowieckiego. Przygotowano prelekcje pt.: Siła emocji, oraz punkt informacyjno-konsultacyjny dotyczący uzależnień, współuzależnienia, przemocy w rodzinie. Impreza została objęta honorowym patronatem Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna, Starosty Piaseczyńskiego oraz Prezesa Mazowieckiego Związku Stowarzyszeń Abstynenckich. Zapraszamy 26 maja do Parku Zdrojowego w Konstancinie.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje27 maja 2018, 08:00,

Dzień Energii w Piasecznie 2018


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

27 maja 2018 roku w godzinach od 10.00 do 16.00 zapraszamy na rynek miejski w Piasecznie, gdzie odbędzie się Dzień Energii. W programie między innymi: pokazy prowadzone przez ekspertów z Muzeum Energetyki, stanowiska pomiarowe turbin wodnych i wiatrowych, prezentacja systemu do pomiary zanieczyszczeń, gry, zabawy, quizy. Będzie można także przyjrzeć się TESLI – czyli w pełni elektrycznemu samochodowi.

DZIEŃ ENERGII W PIASECZNIE 2018

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie