Informacje11 czerwca 2009, 00:00,

Festyn Rodzinny Piknik żeglarsko - Piracki w Mysiadle

Samorząd Gminy Lesznowola, Klub Wędkarski MYSIAD£O, Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli oraz Sołtys i Rada Sołecka Mysiadła serdecznie zapraszają wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych na FESTYN RODZINNY W MYSIADLE, który organizowany jest w konwencji żeglarsko - pirackiej. Festyn odbędzie się w najbliższą niedzielę 14 czerwca 2009 roku nad stawem w Mysiadle. Podczas festynu organizatorzy przewidzieli wiele wspaniałych atrakcji, takich jak olimpiada i konkursy pirackie, występy pirackich grup tanecznych, koncert szantowy w wykonaniu zespołu MORDEWIND, zabawy, wesołe miasteczko dla najmłodszych, a także zawody wędkarskie. Zapraszamy do Mysiadła.

FESTYN RODZINNY W MYSIADLE

PROGRAM PIKNIKU PIRACKO-żEGLARSKIEGO:

6:00 - grupa wielorybników i harpunników, rozpoczyna zawody wędkarskie pod hasłem "Wielkie Polowanie na Krakena" - (zbiórka i zapisy o godz. 5:30)
13:00 - młodzi piraci rozpoczynają "Olimpiadę sprawnościową", pięciobój o złote dublony i kapelusz kapitana Jack'a Sparrow - (zapisy o godz. 12:00)
15:00 - do portu wpływają okręty, tawerny otwierają podwoje dla pirackiej zgrai 15:00-15.30 - rozdanie nagród wielorybnikom i młodym piratom
15:30-16:00 - występy pirackich grup tanecznych z ośrodka w Myszce
16:00-17:00 - Jack Sparrow ze swoją piratką -występy teatrzyku "Złoty dukat", zabawy konkursy, piosenki, bańki mydlane

MordeWind - Bristol Town

17:00-17:30 - piosenki zespołu z ośrodka kultury w Myszce (może szanty)
17:30-18:30 - występy cyrkowe pod hasłem "Przeciąganie pod kilem"
19:30-21:00 - występ zespołu szantowego "MORDEWIND" www.mordewind.pl

MordeWind - Tłusty Szef

Obok sceny: dmuchawce, trampolina, kucyk, bryczka, kąciki zabaw (prywatne przedszkola i świetlica z Mysiadła, Piaseczna i Nowej Iwicznej), łódka na stawie, zdjęcia z piratami (Smoczydło z Mysiadła), stoiska z zabawkami, gadżety pirackie, warsztaty garncarskie, samochód strażacki, malowanie buziek, klub nurkowy z Nowej Iwicznej, punkt informacji sołeckiej. Mała gastronomia: grill, pizza, lody, wata cukrowa, kawiarenka. Zapraszamy mieszkańców na piknik piracko żeglarski w Mysiadle.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje12 czerwca 2009, 00:00,

RÓżOWE OKULARY PRYWATNA ŚWIETLICA - 6-12 LAT

Do tej pory Wasze dziecko bawiło się, pod okiem cioci w przedszkolu. Spędzało ze swoimi rówieśnikami, bardzo dużo swojego czasu, a Wy nie martwiliście się o to, co robi Wasz synek lub córka. Już wkrótce Wasze dziecko pójdzie do pierwszej klasy, a Wy staniecie przed decyzją - co zrobić ze swoim dzieckiem przed i po zajęciach w szkole(?) Z pomocą przychodzi Wam - prywatna świetlica Różowe Okulary, która rusza od 1 września 2009 r.

RÓżOWE OKULARY PRYWATNA ŚWIETLICA

Prywatna świetlica Różowe Okulary przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6-12 lat. Otwarta będzie od poniedziałku do piątku od 8:00 do 19:00. W ofercie świetlicy, jest transport dzieci do i ze szkoły, dowoź na dodatkowe zajęcia. Oczywiście odrabianie z dziećmi lekcji. Dzieci będą miały do dyspozycji książki, puzzle, gry no i fantastyczne zabawki. Osobny pokój będzie z zabawkami sensorycznymi. Dom, w którym będzie świetlica jest duży i ma piękny ogród, wiec jeżeli tylko pogoda pozwoli dzieci będą cały czas mogły być na dworze, czy tez jak mówią Krakowiacy na polu. Bardzo bym chciała, aby dzieci dobrze się tam czuły i wspaniale spędzały czas czekając na rodziców! Więcej informacji można przeczytać na stronie internetowej: www.rozoweokulary.com

Prywatna Świetlica Różowe Okulary

ul. Krasickiego 143 A