Informacje30 maja 2007, 00:00,

Festyn Rodzinny Mieszkamy razem - Bawimy się razem

W najbliższą niedzielę 3 czerwca 2007 roku, o godzinie 15:00 nad stawem w Mysiadle odbędzie się Festyn Rodzinny pod hasłem: Mieszkamy razem - bawimy się razem. Festyn Rodzinny w Mysiadle organizowany jest wspólnie przez Rady Sołeckie i Sołtysów Mysiadła i Nowej Iwicznej.

Festyn Rodzinny Mieszkamy razem - bawimy się razem

W programie Festynu Rodzinnego w Mysiadle:
- olimpiada sportowa,
- animatorzy,
- gry, zabawy,
- konkursy,
- kawiarenka,
- punkty informacyjne Sołectw,
- ognisko i śpiew,
- pokazy i występy.

Przed festynem rodzinnym w Mysiadle, o godzinie 13:00 odbędzie się Olimpiada Sportowa dla dzieci. Zgłoszenia pod numerem telefonu: 0608 073 191 lub mailem: klub@plazapoludnie.pl

Informację otrzymaliśmy mailem od Tadeusza Ordyłowskiego z plazapoludnie.pl. Za informację serdecznie dziękujemy! Zapraszamy wszystkich mieszkańców na Festyn Rodzinny do Mysiadła!

Jeżeli wiecie o jakimś wydarzeniu, które ma mieć miejsce w naszym regionie, lub sami coś organizujecie to poinformujcie nas o tym wysyłając informację mailem na nasz adres: info@powiat-piaseczynski.info, lub pisząc nam o tym na forum mieszkańców. Z przyjemnością umieścimy informację w naszym serwisie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje25 maja 2007, 00:00,

Koło Modelarskie na terenie Gminy Lesznowola

Interesujesz się modelarstwem? Lubisz majsterkować? Interesują Cię samoloty, okręty, czołgi, dawne budowle lub broń? Jeżeli odpowiesz TAK choćby na jedno z tych pytań, albo po prostu jesteś ciekawy cóż to takiego, to przyjdź na koło modelarskie. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu w świetlicy w Woli Kosowskiej i Władysławowie.

W ramach Koła Modelarskiego zapewnione jest:
- darmowe zajecia;
- swobodna atmosfera, możliwość wymiany doświadczeń;
- bogate wyposażenie pracowni i pomoce naukowe (farby, narzędzia modelarskie, aerograf do malowania, literatura, dokumentacja, itp.);
- zajęcia prowadzi młody, lecz doświadczony instruktor modelarstwa;
- możliwość prezentacji własnych dokonań w postaci wystaw;
- wyjazdy do muzeów, na konkursy i wystawy.

Więcej informacji na temat Koła Modelarskiego, można uzyskać w Gminnym Ośrodku Kultury Lesznowola, pod numerem telefonu: 022 757 92 09, 0501 033 991, email: socjol@o2.pl. ¬ródło: link
Tematy:Lesznowola