Informacje18 września 2016, 13:00,

Festyn Anielski w Uzdrowisku - Na Skrzydłach Miłosierdzia

Zgromadzenie Sióstr od Aniołów oraz Konstanciński Dom Kultury zapraszają do konstancińskiego Parku Zdrojowego. 18 września 2016 r. w godz. 13-18 odbędzie się Festyn Anielski: Na skrzydłach miłosierdzia. Rozpocznie go msza, która odbędzie się o godz. 13. Po nabożeństwie będą loteria fantowa i kącik malucha oraz degustacja „anielskiej kuchni” czy afrykańskiej herbaty ze „słodkościami”. Nie zabraknie również różnorodnych występów na scenie, a zakończy je koncert znanej wokalistki Beaty Bednarz. Jednym z celów festynu, zorganizowanego w ramach świętowania Roku Miłosierdzia, jest zebranie środków na budowę hospicjum dla dzieci w Wilnie. Każdy z uczestników i gości będzie mógł dołożyć się do realizacji tego szczytnego celu.

FESTYN ANIELSKI W UZDROWISKU - NA SKRZYDŁACH MIŁOSIERDZIA

Informacje17 września 2016, 13:00,

Dożynki gminne w Prażmowie 2016

Zapraszamy na dożynki w Prażmowie, które odbędą się w sobotę, 17 września 2016 roku na terenie przy Urzędzie Gminy Prażmów. Uroczystości rozpoczną się Mszą św. w kościele parafialnym św. Franciszka w Prażmowie. Następnie uczestnicy przejdą w korowodzie dożynkowym na teren urzędu gminy Prażmów, gdzie do nocy będzie trwała zabawa.

DOŻYNKI GMINNE W PRAŻMOWIE 2016

Polecane dla Ciebie