Informacje17 czerwca 2017, 12:00,

Festiwal Wolontariuszy VI Wolpreza Dobrej Woli w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


17 czerwca 2017 roku w godzinach 14:00 - 22:00 na parkingu obok Urzędu Miasta w Piasecznie odbędzie się impreza Wolpreza Dobrej Woli, której adresatem są wszyscy mieszkańcy, przyjaciele Fundacji Dobra Wola, która po raz kolejny w podziękowaniu dla wolontariuszy i ludzi dobrych serc organizuje koncert z udziałem megagwiazdy. T. Love jeden z najpopularniejszych polskich zespołów muzycznych, który nieprzerwanie od 35 lat swoimi przebojami łączy pokolenia, będzie gwiazdą szóstej edycji Wolprezy.

FESTIWAL WOLONTARIUSZY VI WOLPREZA DOBREJ WOLI W PIASECZNIE

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Zanim w godzinach wczesnowieczornych na scenie pojawi się Muniek Staszczyk z zespołem, wcześniej zaprezentują się w ramach suportu: Ad Astra, Black Dog, Immortal Dreams Vermis, Kolorofonia, Ania Kandyba oraz Specjaliści - zdobywcy Uśmiechu Anioła 2016. Od godz. 14.00 będzie też funkcjonować strefa zabaw dla dzieci. Wolpreza to połączenie słów „wolontariusz” i „impreza” – to hołd i podziękowanie dla wszystkich, którzy poświęcają swój wolny czas, aby wspierać potrzebujących, podopiecznych Stowarzyszenia Dobra Wola, które prowadzi Jacek Zalewski - Kawaler Orderu Uśmiechu. 

FESTIWAL WOLONTARIUSZY VI WOLPREZA DOBREJ WOLI W PIASECZNIE

Koncert Wolpreza Dobrej Woli, poza okazaniem wdzięczności, jest także dobrą formułą promującą wolontariat. Obok kapel i innych wykonawców na scenie pojawią się ludzie, którzy poświęcają swój wolny czas potrzebującym, między innymi profesor Wawrzyniec Konarski - politolog z Uniwersytetu Jagiellońskiego, koszykarz Leszek Karwowski, dziennikarz Michał Olszański i inni wolontariusze. Podczas koncertu zostaną wręczone kolejne statuetki Aniołów Dobrej Woli. Ich laureatami są osoby działające na rzecz niepełnosprawnych. Honorowy patronat nad wydarzeniem, oprócz gminy Piaseczno, gminy Lesznowola i Powiatu Piaseczyńskiego, roztoczyli: Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Mazowiecki Kurator Oświaty, Marszałek Województwa Mazowieckiego i Wojewoda Mazowiecki. Wolontariat obejmujący swoim zasięgiem wszystkich to ważny element kształtowania świadomej życzliwości, od dziecka po człowieka dorosłego. VI Wolprezą rozpocznie się kampania promocyjna Farmy Dobrej Woli, na której zamieszkają dorosłe osoby niepełnosprawne.

FESTIWAL WOLONTARIUSZY VI WOLPREZA DOBREJ WOLI W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje13 czerwca 2017, 16:00,

Nauczyciel z Klasą Piaseczno - gala podsumowująca 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

13 czerwca 2017 roku o godzinie 18.00 w Domu Kultury (ul. Kościuszki 49 Piaseczno) odbędzie się gala wręczenia nagród i tytułów Nauczyciela z Klasą. W kwietniu we wszystkich szkołach ponadgimnazjalnych i gimnazjach zostały przeprowadzone wybory, w których uczniowie mogli wybierać nauczycieli, którzy zasługują na miano Nauczyciela z Klasą. Jest to już piąta edycja konkursu, którego organizatorem jest Młodzieżowa Rada Gminy Piaseczno. Po części oficjalnej przeplatanej występami młodych artystów odbędzie się poczęstunek. Serdecznie zapraszamy! Organizatorem wydarzenia jest Młodzieżowa Rada Gminy Piaseczno.

NAUCZYCIEL Z KLASĄ - GALA PODSUMOWUJĄCA 2017

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie