Informacje30 października 2012, 00:00,

Festiwal W Dobrej Formie w Fitness Xpress

Fitness Xpress oraz Centrum Medyczne CMP zapraszają  na Festiwal w Dobrej Formie, który odbędzie się w dniach 12 - 19  listopada 2012 . Przez cały tydzień można będzie skorzystać z treningów obwodowych, zajęć fitness, konsultacji specjalistów, a także dokonać pomiarów ciała oraz badań.  Wszystko to pozwoli uczestniczkom dowiedzieć się jak utrzymać dobrą formę, zadbać o zdrowie i urodę. Celem festiwalu jest rozwianie wszelkich wątpliwości dotyczących ćwiczeń, zdrowej diety i przekonanie niezdecydowanych do aktywności fizycznej.

W programie również możliwość skorzystania z masaży relaksacyjnych i najnowszy hit – Facefitness, czyli ćwiczenia mięśni twarzy zapobiegające powstawaniu i zmniejszające już istniejące zmarszczki.

Partnerzy: Centrum Medyczne CMP oraz Portal www.powiat-piaseczynski.info

Serdecznie Zapraszamy!

Fitness Xpress
ul. Nowa 6
05-500 Stara Iwiczna
www.fitnessxpress.pl

Fitness Xpress

Informacje28 października 2012, 00:00,

Konkurs fotograficzny BARWY JESIENI

Za kilka dni rozpocznie się listopad 2012 roku, a wraz z nim odbędzie się kolejna edycja konkursu fotograficznego tematycznego, organizowanego na forum mieszkańców. W konkursie tematycznym, nie ma ograniczeń terytorialnych oraz czasowych wykonania zdjęcia. Zdjęcia muszą być zgodne z tematem danej edycji konkursu, tj.: BARWY JESIENI. Jesień, to okres barw i dynamicznie zmieniających się krajobrazów, pełen złota i czerwieni skrzącej się w słońcu, ale i mglistych, a nawet deszczowych chwil. Tematem prac jest złota polska jesień, czyli jesienne pejzaże, ogrody, urokliwe zakątki, jesienny detal np.: liście i owoce mieniące się pięknymi kolorami. Zdjęcie ma być wykonane podczas jesieni (bez względu na rok wykonania zdjęcia). Liczymy na Waszą kreatywność i ciekawe pomysły. Czekamy na Wasze zdjęcia!

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Zdjęcia należy przesłać od 1 do 10 listopada 2012 roku. Więcej informacji przeczytacie w wątku na forum: BARWY JESIENI, w którym po 10 listopada - pojawią się Wasze zdjęcia. Zachęcam wszystkich mieszkańców, do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. UWAGA: osoby zainteresowane konkursem, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM, oraz harmonogramem, który można przeczytać w konkursowym wątku na forum.

Sponsorami nagród w konkursie Tematycznym są:
CENTRUM MEDYCZNE CMP
CENTRUM KULTURY PIASECZNO