Informacje25 listopada 2010, 00:00,

Festiwal Poezji Śpiewanej Sztukatorzy w Zalesiu Górnym

Informujemy, że Koncert Finałowy 3 Festiwalu Poezji Śpiewanej oraz rozstrzygnięcie 3 Konkursu Poetyckiego, odbędzie się 27 listopada 2010 roku. Kategoria DZIECI godz. 11.00, kategoria M£ODZIEż i DOROŚLI godz. 17.30 Miejsce: Szkoła Podstawowa w Zalesiu Górnym. Serdecznie zapraszamy na Sztukatorzy 2010, czyli Festiwal Poezji Śpiewanej.

FESTIWAL POEZJI ŚPIEWANEJ SZTUKATORZY W ZALESIU GÓRNYM
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje26 listopada 2010, 00:00,

27 listopada wernisaż malarstwa STSP Triada Konstancin

Konstanciński Dom Kultury zaprasza mieszkańców, na wernisaż malarstwa STSP Triada, który odbędzie się 27 listopada 2010 roku godz. 16.00 w KDK, ul. Jaworskiego 18. Tegoroczny Salon Jesienny 2010 jest realizowany pod hasłem ARTINTEGRACJE. Idea wystawy jest prosta, w ramach integracji środowiska do udziału zaprosiliśmy twórców związanych z Konstancinem. Jest to spotkanie artystów i ich prac z roku 2010. Otwarta formuła wystawy pozwala na konfrontacje profesjonalistów, amatorów i młodzieży. - mówi Pan Artur Wąsoski, pomysłodawca wystawy. Wystawa ATRINTEGRACJE jest czynna od 27 listopada do 17 grudnia 2010.

wernisaż malarstwa STSP Triada Konstancin
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna