Informacje25 listopada 2010, 00:00,

Festiwal Poezji Śpiewanej Sztukatorzy w Zalesiu Górnym

Informujemy, że Koncert Finałowy 3 Festiwalu Poezji Śpiewanej oraz rozstrzygnięcie 3 Konkursu Poetyckiego, odbędzie się 27 listopada 2010 roku. Kategoria DZIECI godz. 11.00, kategoria M£ODZIEż i DOROŚLI godz. 17.30 Miejsce: Szkoła Podstawowa w Zalesiu Górnym. Serdecznie zapraszamy na Sztukatorzy 2010, czyli Festiwal Poezji Śpiewanej.

FESTIWAL POEZJI ŚPIEWANEJ SZTUKATORZY W ZALESIU GÓRNYM
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje19 listopada 2010, 00:00,

Gazeta CO i JAK Piaseczno dostępna do przeczytania online

Na łamach serwisu mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, staramy się udostępniać i współpracować, ze wszystkimi gazetami, które wydawane są, na terenie naszego regionu. Udostępniamy różne gazety, w tym gazetę: OKOLICA, a także tygodnik Nasz Sport i Kultura. Dziś ukazał się bezpłatny miesięcznik CO i JAK, tak więc jeżeli ktoś z Was, nie miał jeszcze w rękach nowego wydania tej gazety, to zachęcam do pobrania jej w formacie PDF: CO I JAK (2,20 MB). życzę miłej lektury, a redakcji dziękuję za jej udostępnienie.

Gazeta CO i JAK Piaseczno dostępna do przeczytania online
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno