Informacje19 marca 2010, 00:00,

Festiwal Piosenki Harcerskiej w Ośrodku Kultury Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza na Festiwal Piosenki Harcerskiej w Piasecznie. Koncert odbędzie się 20 marca 2010 roku o godzinie 10.00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy na Festiwal Piosenki Harcerskiej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje11 marca 2010, 00:00,

Wyniki konkursu fotograficznego - portret z charakterem

10 marca 2010 roku, zakończyło się głosowanie w konkursie fotograficznym tematycznym: PORTRET Z CHARAKTEREM. Spośród 12 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum powiatu piaseczyńskiego, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia. Serdecznie gratulujemy Markowi, Darkowi, oraz Marcinowi, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

MIEJSCE 1
Autor: Amon (Marek)

MIEJSCE 2
Autor: daro (Darek)

MIEJSCE 3
Autor: Martin (Marcin)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się wątku konkursowym: PORTRET Z CHARAKTEREM. Jednocześnie informuję, że obecnie rozpoczęło się głosowanie w drugim konkursie fotograficznym, który jest organizowany na łamach forum mieszkańców: ZDJęCIE MIESI¡CA MARZEC 2010. Zachęcam mieszkańców do przyłączenia się do konkursów fotograficznych i nadsyłania swoich zdjęć, na kolejne edycji konkursów, które będą organizowane na naszym forum.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy: