Informacje21 maja 2014, 20:48,

Festiwal Piosenki Ekologicznej i Turystycznej w Piasecznie

22 maja 2014 roku o godz. 10.00 odbędzie się XX Festiwal Piosenki Ekologicznej i Turystycznej. Miejsce: Aula Błękitna, Dom Parafialny, Pl. Piłsudskiego 10 w Piasecznie. Przegląd piosenki o tematyce turystycznej lub ekologicznej skierowany do grup przedszkolnych z terenu gminy Piaseczno. Celem festiwalu jest promowanie treści ekologicznych poprzez działalność artystyczną i dobrą zabawę.

FESTIWAL PIOSENKI EKOLOGICZNEJ I TURYSTYCZNEJ W PIASECZNIE

Informacje22 maja 2014, 13:28,

Wyprzedaż Garażowa Pchli Targ w Złotokłosie

24 maja 2014 roku od godz. 10.00 do 14.00 w Złotokłosie, odbędzie się kolejna edycja wyprzedaży garażowej. Zamiast wyrzucać i kupować nowe rzeczy zapraszamy do sprzedaży lub wymiany. Przejrzyjcie swoje strychy, piwnice i inne zakamarki i przyjedźcie w najbliższą sobotę na plac targowy w Złotokłosie. Zapraszamy także kupujących. Zawsze coś ciekawego można upolować po okazyjnej cenie. Imprezę organizuje lokalne stowarzyszenie mieszkańców. Oferujemy stoliki wystawiennicze (w ograniczonej ilości) i piknikowy nastrój. Zapraszamy.

Wyprzedaż Garażowa Pchli Targ w Złotokłosie