Informacje18 kwietnia 2012, 00:00,

Festiwal Piosenki Angielskiej - Piaseczno 2012


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Szkoła Językowa SPOT oraz Centrum Kultury Piaseczno serdecznie zapraszają na Piaseczyński Festiwal Piosenki Angielskiej, który odbędzie się 23 kwietnia 2012 roku o godzinie 10:00 w Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Już po raz siódmy na deskach Centrum Kultury zaprezentuje się utalentowana, czerpiąca radość ze śpiewu młodzież, która rywalizować będzie między sobą w ramach Festiwalu Piosenki Angielskiej.

FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ - PIASECZNO 2012

Festiwal Piosenki Angielskiej będzie przebiegał w 2 etapach. Pierwszy etap przeprowadzony zostanie w poszczególnych szkołach naszego powiatu. Finał festiwalu, który odbędzie się w Centrum Kultury 23 kwietnia 2012 roku, wyłoni zwycięzców. Zapraszamy już od godz. 10.00 do domu kultury, gdzie można będzie usłyszeć melodie zarówno znanych przebojów jak i bardziej kameralnych utworów, oczywiście śpiewanych w języku angielskim. Jury oceniając poszczególne występy brać będzie pod uwagę nie tylko poprawną wymowę i akcent, ale również artystyczne wrażenia.

Celem imprezy jest propagowanie nauki języka angielskiego i zwiększenie motywacji do nauki wśród uczniów, zachęcanie ich do doskonalenia kompetencji językowych poprzez zabawę muzyczną, a także rozwijanie zainteresowań oraz zdolności językowych i muzycznych młodych ludzi. Patronat nad imprezą objął burmistrz Piaseczna Zdzisław Lis, Starosta Piaseczyński Jan Dąbek oraz Mazowiecki Kurator Oświaty. Gośćmi specjalnymi festiwalu będą pracownicy Ambasady Stanów Zjednoczonych w Polsce.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje18 kwietnia 2012, 00:00,

KIM JESTEM? - wystawa portretów M. Sobieraj


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola oraz Galeria Pasaż serdecznie zapraszają na wystawę portretów: KIM JESTEM? autorstwa Małgorzaty Sobieraj. Wernisaż wystawy odbędzie się 20 kwietnia 2012 roku o godz. 18.00. Miejsce: Galeria PASAż, świetlica GOK przy ul. Topolowej 2 w Mysiadle. Odbędzie się również koncert wernisażowy w wykonaniu Tomasza Winiarskiego. Wstęp wolny. Wystawa trwać będzie przez miesiąc od daty wernisażu. Zapraszam!

KIM JESTEM? WYSTAWA PORTRETÓW MA£GORZATY SOBIERAJ

Małgorzata Sobieraj o sobie: Rysowanie i malowanie było zawsze moją wielką pasją. Dzięki portretom odkrywam tajemnicę o drugim człowieku. Malowanie portretów jest dla mnie pasjonującym poszukiwaniem prawdy o ludziach. Widzę w nich urodę i niezwykłość. Malowanie to moja wielka przygoda życia. Umożliwia mi realizację marzeń i oderwanie się od codzienności. Pozwala mi zaprzyjaźnić się z ludźmi i ze sobą. Rysuję i maluję, stosując różne techniki. Robię kolaże i obrazy patchworkowe. Szyję makaty. Ukończyłam polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim, ale zawód i pasja świetnie się uzupełniają.

KIM JESTEM? WYSTAWA PORTRETÓW MA£GORZATY SOBIERAJ

Wzięłam udział w następujących wystawach: Wystawa powarsztatowa "Secesja w rysunku" - Oranżeria Muzeum Pałacu w Wilanowie - grudzień 2011, Wystawa poplenerowa w Holendrach - sierpień 2011, "Najmniejsza Galeria Świata" - wystawa indywidualna w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Warszawie- maj 2011, "Kreska i plama" - wystawa zbiorowa w Natolińskim Ośrodku Kultury w Warszawie - kwiecień 2011, "Twarze" - indywidualna wystawa w Zespole Szkół nr I w Wieluniu - listopad 2010, "Kobiety malują kobiety" - ("Wędrujący salon artystyczny Elżbiety Pasteckiej") w £ochowie - marzec 2010, "Uczniowie Izabelli Bigelmajer" - w Galerii Kadr w Warszawie - marzec 2010. Zapraszam do obejrzenia mojej strony internetowej pod adresem: www.msobieraj.netgaleria.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie