Informacje18 marca 2015, 09:00,

Festiwal Nauki i Sztuki w Coniewie

18 marca 2015 roku odbędzie się Festiwal Nauki i Sztuki w Coniewie. Miejsce: Zespół Szkół w Coniewie - Coniew 28, Góra Kalwaria. Szczegóły na plakacie:

Festiwal Nauki i Sztuki w Coniewie

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=10024
Informacje16 marca 2015, 20:24,

Karate dla całych Rodzin w Mysiadle

Zapraszamy na bezpłatne, cykliczne zajęcia KARATE dla całych rodzin w ramach programu RODZINA PRO - ACTIVE. Dołącz z całą swoją rodziną do programu Rodzina Pro-Active, który ma na celu aktywizację sportową najważniejszej komórki społecznej, jaką jest rodzina. W ramach programu zapraszamy na SYSTEMATYCZNE BEZPŁATNE ZAJĘCIA KARATE DLA RODZIN. Zajęcia będą odbywały się od marca do czerwca. Program "RODZINA PRO - ACTIVE" współfinansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Karate dla całych Rodzin w Mysiadle

TERMINY I MIEJSCA: Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle, ul. Kwiatowa 28 wtorek, godz. 19.30 - 20.30 Łazy, Zespół Szkół Publicznych im. Jana Pawła II, ul. ks. H. Słojewskiego 1 czwartek, godz. 19.00-20.00 Sensei Jakub Głąb

W PROGRAMIE: podstawy karate i samoobrony, ćwiczenia ogólnorozwojowe dostosowane do wieku i możliwości poszczególnych członków rodziny, gry i zabawy ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej dla najmłodszych uczestników. DOBRA ZABAWA I INTEGRACJA DLA TWOJEJ RODZINY !

ZAPISY: Bezpośrednio na pierwszych zajęciach u instruktora prowadzącego - do wypełnienia Deklaracja przystąpienia do programu! W przypadku pytań: Uczniowski Klub Karate Tradycyjnego "Praga Południe", tel.: 22 403 70 71, e-mail: warszawa.karate@wp.pl; Zapraszamy - liczba miejsc ograniczona !

NIEODPŁATNY POBYT I SEMINARIUM SZKOLENIOWE w " DOJO- STARA WIEŚ" Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki w terminie 12-14.06.2015 r.

W PROGRAMIE: - zajęcia sportowe z elementami podstaw karate, - prelekcje i konsultacje na temat prawidłowego odżywiania, - zajęcia integracyjne, gry i zabawy ruchowe. NIE PRZEGAP! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

Przeczytaj też: Plantacja 'marihuany' w Lesznowoli? Tak - już zlikwidowana

Redakcja, 16 lipca 2019